Click on the dual below you want to check scores.
Only matches with links can be viewed for box scores.
Note: Matches are being entered over the next few days so check back.
Note: You may need to watch this on Internet Explorer.
When selection has been made click the 'See The Selected Dual' button below.

Duals By Team
Pool Records
Monday Duals Brackets

HS Rosters
Mat 03 Final 5-31 13:00-PREMIUM SELECT 32 vs WAYNE DANGER 20
Mat 04 3rd 5-31 13:00-DIESEL 46 vs YOUNG GUNS BLACK 25
Mat 03 Semi 5-31 11:00-DIESEL 0 vs WAYNE DANGER 0
Mat 04 Semi 5-31 11:00-PREMIUM SELECT 31 vs YOUNG GUNS BLACK 17
Mat 01 Quarter 5-31 09:00-DIESEL 37 vs SHORE THING ORANGE 13
Mat 02 Quarter 5-31 09:00-WAYNE DANGER 25 vs TRIUMPH BLUE 21
Mat 03 Quarter 5-31 09:00-YOUNG GUNS BLACK 38 vs SEPA BLUE 17
Mat 04 Quarter 5-31 09:00-PREMIUM SELECT 48 vs VIRGINIA THUNDER 3
Mat 01 5-30 18:30-SHORE THING ORANGE 40 vs RAGIN RAISINS PINK 12
Mat 02 5-30 18:30-BAD BOYS HS 42 vs YOUNG GUNS 19
Mat 03 5-30 18:30-STEEL MAT CLUB 43 vs FLORIDA SPIDER MONKEY B 12
Mat 04 5-30 18:30-THE MATROOM 38 vs GLOBO GYM PURPLE COBRAS 24
Mat 05 5-30 18:30-DIESEL 81 vs OC MEN -3
Mat 07 5-30 18:30-RAGIN RAISINS PURPLE 42 vs MAJOR DECISION 24
Mat 08 5-30 18:30-ILLINOIS SHOCKER 72 vs SENIOR TERPS 6
Mat 01 5-30 17:00-SHORE THING ORANGE 55 vs GLOBO GYM PURPLE COBRAS 9
Mat 02 5-30 17:00-RAGIN RAISINS PINK 48 vs YOUNG GUNS 12
Mat 03 5-30 17:00-BAD BOYS HS 54 vs FLORIDA SPIDER MONKEY B 18
Mat 04 5-30 17:00-THE MATROOM 31 vs STEEL MAT CLUB 18
Mat 05 5-30 17:00-DIESEL 40 vs ILLINOIS SHOCKER 12
Mat 06 5-30 17:00-PA SLAM-BLACK 65 vs OC MEN 9
Mat 08 5-30 17:00-RAGIN RAISINS PURPLE 53 vs SENIOR TERPS 21
Mat 01 5-30 15:30-SHORE THING ORANGE 66 vs STEEL MAT CLUB 0
Mat 10 5-30 15:30-WEAVER ELITE 51 vs MATOACA 12
Mat 11 5-30 15:30-PREMIER WRESTLING CLUB 65 vs AMBUSH 0
Mat 12 5-30 15:30-FURY WRESTLING CLU BLUE 39 vs Rampage Black 36
Mat 13 5-30 15:30-WAYNE DANGER 65 vs MICHIGAN WRESTLINGWHITE 3
Mat 14 5-30 15:30-SEPA WHITE 34 vs YOUNG GUNS WHITE 27
Mat 16 5-30 15:30-D2 MIGHTY DUCKS 43 vs FURY WRESTLING CLUB 24
Mat 02 5-30 15:30-YOUNG GUNS 44 vs GLOBO GYM PURPLE COBRAS 19
Mat 03 5-30 15:30-RAGIN RAISINS PINK 56 vs FLORIDA SPIDER MONKEY B 9
Mat 04 5-30 15:30-THE MATROOM 49 vs BAD BOYS HS 12
Mat 05 5-30 15:30-DIESEL 71 vs RAGIN RAISINS PURPLE 0
Mat 06 5-30 15:30-ILLINOIS SHOCKER 45 vs PA SLAM-BLACK 21
Mat 07 5-30 15:30-MAJOR DECISION 49 vs OC MEN 21
Mat 08 5-30 15:30-SENIOR TERPS 44 vs PA SLAM-BLUE 12
Mat 09 5-30 15:30-TRIUMPH BLUE 31 vs RENEGADE FORCE - BLACK 16
Mat 01 5-30 14:00-SHORE THING ORANGE 67 vs BAD BOYS HS 0
Mat 10 5-30 14:00-TRIUMPH BLUE 72 vs MATOACA 8
Mat 11 5-30 14:00-WEAVER ELITE 42 vs AMBUSH 12
Mat 12 5-30 14:00-FURY WRESTLING CLU BLUE 58 vs PREMIER WRESTLING CLUB 9
Mat 13 5-30 14:00-WAYNE DANGER 54 vs D2 MIGHTY DUCKS 12
Mat 14 5-30 14:00-YOUNG GUNS WHITE 39 vs MICHIGAN WRESTLINGWHITE 16
Mat 15 5-30 14:00-DIESEL 55 vs SEPA WHITE 6
Mat 16 5-30 14:00-FURY WRESTLING CLUB 52 vs PA SLAM-BLUE 8
Mat 02 5-30 14:00-STEEL MAT CLUB 32 vs YOUNG GUNS 29
Mat 24 5-30 14:00-TRIUMPH MAIZE 1 vs SV RIVER BOYZ 10-1Hess 0
Mat 03 5-30 14:00-GLOBO GYM PURPLE COBRAS 58 vs FLORIDA SPIDER MONKEY B 12
Mat 04 5-30 14:00-RAGIN RAISINS PINK 28 vs THE MATROOM 21
Mat 06 5-30 14:00-PA SLAM-BLACK 38 vs RAGIN RAISINS PURPLE 15
Mat 07 5-30 14:00-ILLINOIS SHOCKER 49 vs MAJOR DECISION 9
Mat 08 5-30 14:00-SENIOR TERPS 40 vs OC MEN 39
Mat 09 5-30 14:00-RENEGADE FORCE - BLACK 51 vs Rampage Black 13
Mat 01 5-30 12:30-YOUNG GUNS BLACK 72 vs SHORE THING GREEN 0
Mat 10 5-30 12:30-Rampage Black 55 vs MATOACA 12
Mat 11 5-30 12:30-TRIUMPH BLUE 73 vs AMBUSH 0
Mat 12 5-30 12:30-WEAVER ELITE 1 vs FURY WRESTLING CLU BLUE 0
Mat 13 5-30 12:30-WAYNE DANGER 79 vs PA SLAM-BLUE 0
Mat 14 5-30 12:30-D2 MIGHTY DUCKS 40 vs YOUNG GUNS WHITE 18
Mat 15 5-30 12:30-MICHIGAN WRESTLINGWHITE 40 vs MAJOR DECISION 28
Mat 16 5-30 12:30-FURY WRESTLING CLUB 26 vs SEPA WHITE 25
Mat 02 5-30 12:30-V-WAY 48 vs RENEGADE FORCE - GREEN 26
Mat 03 5-30 12:30-SV RIVER BOYZ 9-Te Hess 58 vs D3 PREMIUM 4
Mat 04 5-30 12:30-STEEL MAT CLUB GOLD 48 vs CINCINNATI ZOO 24
Mat 05 5-30 12:30-SEPA BLUE 54 vs SOUTH FLORIDA LIGHTNING 0
Mat 06 5-30 12:30-SV RIVER BOYZ 10-1Hess 54 vs WESTERN NEW YORK 12
Mat 07 5-30 12:30-LEWIS COUNTY 40 vs Cincinatti Too 30
Mat 08 5-30 12:30-PA PREMIUM 26 vs RAMPAGE RED 19
Mat 09 5-30 12:30-RENEGADE FORCE - BLACK 76 vs PREMIER WRESTLING CLUB 6
Mat 01 5-30 11:00-YOUNG GUNS BLACK 67 vs CINCINNATI ZOO 3
Mat 10 5-30 11:00-SIR WRESTLING 65 vs HUDSON VALLEY VIKINGS 0
Mat 11 5-30 11:00-VIRGINIA THUNDER 60 vs SOUTH FLORIDA THUNDER 6
Mat 12 5-30 11:00-PREMIUM SELECT 54 vs SV RIVER BOYZ-TeamHess 2
Mat 13 5-30 11:00-TRIUMPH MAIZE 32 vs FLORIDA SPIDER MONKEY A 25
Mat 02 5-30 11:00-SHORE THING GREEN 44 vs V-WAY 15
Mat 03 5-30 11:00-D3 PREMIUM 45 vs RENEGADE FORCE - GREEN 33
Mat 04 5-30 11:00-STEEL MAT CLUB GOLD 32 vs SV RIVER BOYZ 9-Te Hess 25
Mat 05 5-30 11:00-SOUTH FLORIDA LIGHTNING 34 vs RAMPAGE RED 22
Mat 06 5-30 11:00-SEPA BLUE 75 vs SV RIVER BOYZ 10-1Hess 0
Mat 07 5-30 11:00-LEWIS COUNTY 64 vs WESTERN NEW YORK 15
Mat 08 5-30 11:00-PA PREMIUM 1 vs Cincinatti Too 0
Mat 09 5-30 11:00-MICHIGAN WRESTLINGBLACK 36 vs YOUNG GUNS BLUE 20
Mat 01 5-30 09:30-YOUNG GUNS BLACK 62 vs SV RIVER BOYZ 9-Te Hess 6
Mat 10 5-30 09:30-YOUNG GUNS BLUE 47 vs HUDSON VALLEY VIKINGS 18
Mat 11 5-30 09:30-PREMIUM SELECT 70 vs SOUTH FLORIDA THUNDER 3
Mat 12 5-30 09:30-SIR WRESTLING 56 vs FLORIDA SPIDER MONKEY A 3
Mat 13 5-30 09:30-SV RIVER BOYZ-TeamHess 44 vs TRIUMPH MAIZE 8
Mat 02 5-30 09:30-V-WAY 57 vs CINCINNATI ZOO 14
Mat 03 5-30 09:30-SHORE THING GREEN 56 vs D3 PREMIUM 6
Mat 04 5-30 09:30-STEEL MAT CLUB GOLD 62 vs RENEGADE FORCE - GREEN 9
Mat 05 5-30 09:30-SOUTH FLORIDA LIGHTNING 46 vs Cincinatti Too 12
Mat 06 5-30 09:30-RAMPAGE RED 52 vs SV RIVER BOYZ 10-1Hess 9
Mat 07 5-30 09:30-SEPA BLUE 69 vs LEWIS COUNTY 0
Mat 08 5-30 09:30-PA PREMIUM 65 vs WESTERN NEW YORK 12
Mat 09 5-30 09:30-VIRGINIA THUNDER 36 vs MICHIGAN WRESTLINGBLACK 15
Mat 01 5-30 08:00-YOUNG GUNS BLACK 77 vs RENEGADE FORCE - GREEN 0
Mat 10 5-30 08:00-VIRGINIA THUNDER 71 vs HUDSON VALLEY VIKINGS 6
Mat 11 5-30 08:00-YOUNG GUNS BLUE 58 vs FLORIDA SPIDER MONKEY A 16
Mat 12 5-30 08:00-PREMIUM SELECT 1 vs TRIUMPH MAIZE 0
Mat 13 5-30 08:00-SV RIVER BOYZ-TeamHess 32 vs SIR WRESTLING 27
Mat 02 5-30 08:00-SV RIVER BOYZ 9-Te Hess 55 vs V-WAY 16
Mat 03 5-30 08:00-CINCINNATI ZOO 50 vs D3 PREMIUM 9
Mat 04 5-30 08:00-STEEL MAT CLUB GOLD 37 vs SHORE THING GREEN 26
Mat 05 5-30 08:00-SOUTH FLORIDA LIGHTNING 66 vs WESTERN NEW YORK 9
Mat 06 5-30 08:00-Cincinatti Too 27 vs SV RIVER BOYZ 10-1Hess 20
Mat 07 5-30 08:00-RAMPAGE RED 49 vs LEWIS COUNTY 6
Mat 08 5-30 08:00-SEPA BLUE 42 vs PA PREMIUM 18
Mat 09 5-30 08:00-MICHIGAN WRESTLINGBLACK 61 vs SOUTH FLORIDA THUNDER 7
Mat 01 5-29 18:30-SV RIVER BOYZ-TeamHess 48 vs FLORIDA SPIDER MONKEY A 21
Mat 10 5-29 18:30-YOUNG GUNS BLUE 41 vs SOUTH FLORIDA THUNDER 16
Mat 11 5-29 18:30-VIRGINIA THUNDER 55 vs TRIUMPH MAIZE 6
Mat 12 5-29 18:30-PREMIUM SELECT 47 vs SIR WRESTLING 9
Mat 09 5-29 18:30-MICHIGAN WRESTLINGBLACK 65 vs HUDSON VALLEY VIKINGS 3
Mat 10 5-29 17:00-SOUTH FLORIDA THUNDER 87 vs HUDSON VALLEY VIKINGS 36
Mat 11 5-29 17:00-VIRGINIA THUNDER 42 vs YOUNG GUNS BLUE 15
Mat 12 5-29 17:00-PREMIUM SELECT 53 vs FLORIDA SPIDER MONKEY A 0
Mat 13 5-29 17:00-SIR WRESTLING 34 vs TRIUMPH MAIZE 12
Mat 09 5-29 17:00-MICHIGAN WRESTLINGBLACK 95 vs SV RIVER BOYZ-TeamHess 26
Mat 01 5-29 15:30-YOUNG GUNS BLACK 65 vs STEEL MAT CLUB GOLD 0
Mat 10 5-29 15:30-SV RIVER BOYZ-TeamHess 59 vs HUDSON VALLEY VIKINGS 15
Mat 11 5-29 15:30-SOUTH FLORIDA THUNDER 37 vs FLORIDA SPIDER MONKEY A 33
Mat 12 5-29 15:30-SIR WRESTLING 42 vs YOUNG GUNS BLUE 14
Mat 13 5-29 15:30-PREMIUM SELECT 36 vs VIRGINIA THUNDER 12
Mat 02 5-29 15:30-D3 PREMIUM 36 vs V-WAY 35
Mat 03 5-29 15:30-SHORE THING GREEN 56 vs RENEGADE FORCE - GREEN 18
Mat 04 5-29 15:30-CINCINNATI ZOO 34 vs SV RIVER BOYZ 9-Te Hess 27
Mat 05 5-29 15:30-SOUTH FLORIDA LIGHTNING 60 vs PA PREMIUM 36
Mat 06 5-29 15:30-LEWIS COUNTY 33 vs SV RIVER BOYZ 10-1Hess 25
Mat 07 5-29 15:30-SEPA BLUE 73 vs WESTERN NEW YORK 4
Mat 08 5-29 15:30-RAMPAGE RED 31 vs Cincinatti Too 18
Mat 09 5-29 15:30-MICHIGAN WRESTLINGBLACK 102 vs TRIUMPH MAIZE 14
Mat 01 5-29 14:00-YOUNG GUNS BLACK 84 vs D3 PREMIUM 0
Mat 10 5-29 14:00-PREMIUM SELECT 130 vs HUDSON VALLEY VIKINGS 10
Mat 11 5-29 14:00-SIR WRESTLING 57 vs SOUTH FLORIDA THUNDER 6
Mat 12 5-29 14:00-YOUNG GUNS BLUE 34 vs TRIUMPH MAIZE 21
Mat 13 5-29 14:00-VIRGINIA THUNDER 40 vs SV RIVER BOYZ-TeamHess 9
Mat 02 5-29 14:00-STEEL MAT CLUB GOLD 54 vs V-WAY 6
Mat 03 5-29 14:00-CINCINNATI ZOO 48 vs RENEGADE FORCE - GREEN 18
Mat 04 5-29 14:00-SV RIVER BOYZ 9-Te Hess 33 vs SHORE THING GREEN 24
Mat 05 5-29 14:00-SOUTH FLORIDA LIGHTNING 51 vs LEWIS COUNTY 7
Mat 06 5-29 14:00-PA PREMIUM 54 vs SV RIVER BOYZ 10-1Hess 12
Mat 07 5-29 14:00-RAMPAGE RED 69 vs WESTERN NEW YORK 7
Mat 08 5-29 14:00-SEPA BLUE 50 vs Cincinatti Too 18
Mat 09 5-29 14:00-MICHIGAN WRESTLINGBLACK 68 vs FLORIDA SPIDER MONKEY A 3
Mat 01 5-29 12:30-YOUNG GUNS BLACK 66 vs V-WAY 3
Mat 10 5-29 12:30-MATOACA 48 vs PREMIER WRESTLING CLUB 18
Mat 11 5-29 12:30-Rampage Black 42 vs AMBUSH 18
Mat 12 5-29 12:30-TRIUMPH BLUE 108 vs FURY WRESTLING CLU BLUE 11
Mat 13 5-29 12:30-WAYNE DANGER 78 vs SEPA WHITE 12
Mat 14 5-29 12:30-YOUNG GUNS WHITE 60 vs PA SLAM-BLUE 15
Mat 15 5-29 12:30-PA SLAM-BLACK 31 vs D2 MIGHTY DUCKS 24
Mat 16 5-29 12:30-FURY WRESTLING CLUB 37 vs MICHIGAN WRESTLINGWHITE 13
Mat 02 5-29 12:30-STEEL MAT CLUB GOLD 60 vs D3 PREMIUM 6
Mat 03 5-29 12:30-SV RIVER BOYZ 9-Te Hess 47 vs RENEGADE FORCE - GREEN 12
Mat 04 5-29 12:30-SHORE THING GREEN 29 vs CINCINNATI ZOO 25
Mat 05 5-29 12:30-SOUTH FLORIDA LIGHTNING 51 vs SV RIVER BOYZ 10-1Hess 6
Mat 06 5-29 12:30-PA PREMIUM 36 vs LEWIS COUNTY 12
Mat 07 5-29 12:30-Cincinatti Too 66 vs WESTERN NEW YORK 6
Mat 08 5-29 12:30-RAMPAGE RED 54 vs SEPA BLUE 40
Mat 09 5-29 12:30-RENEGADE FORCE - BLACK 50 vs WEAVER ELITE 12
Mat 01 5-29 11:00-SHORE THING ORANGE 104 vs THE MATROOM 18
Mat 10 5-29 11:00-AMBUSH 40 vs MATOACA 16
Mat 11 5-29 11:00-TRIUMPH BLUE 99 vs WEAVER ELITE 19
Mat 12 5-29 11:00-Rampage Black 69 vs PREMIER WRESTLING CLUB 9
Mat 13 5-29 11:00-WAYNE DANGER 93 vs FURY WRESTLING CLUB 3
Mat 15 5-29 11:00-D2 MIGHTY DUCKS 40 vs MICHIGAN WRESTLINGWHITE 18
Mat 16 5-29 11:00-SEPA WHITE 69 vs PA SLAM-BLUE 6
Mat 02 5-29 11:00-YOUNG GUNS 49 vs FLORIDA SPIDER MONKEY B 19
Mat 03 5-29 11:00-RAGIN RAISINS PINK 41 vs GLOBO GYM PURPLE COBRAS 16
Mat 04 5-29 11:00-STEEL MAT CLUB 34 vs BAD BOYS HS 19
Mat 05 5-29 11:00-DIESEL 80 vs SENIOR TERPS 0
Mat 06 5-29 11:00-PA SLAM-BLACK 51 vs MAJOR DECISION 10
Mat 07 5-29 11:00-ILLINOIS SHOCKER 69 vs OC MEN 0
Mat 08 5-29 11:00-YOUNG GUNS WHITE 31 vs RAGIN RAISINS PURPLE 27
Mat 09 5-29 11:00-RENEGADE FORCE - BLACK 124 vs FURY WRESTLING CLU BLUE 6
Mat 10 5-29 09:30-MATOACA 72 vs FURY WRESTLING CLU BLUE 65
Mat 11 5-29 09:30-WEAVER ELITE 28 vs Rampage Black 24
Mat 12 5-29 09:30-TRIUMPH BLUE 156 vs PREMIER WRESTLING CLUB 6
Mat 13 5-29 09:30-WAYNE DANGER 58 vs ILLINOIS SHOCKER 45
Mat 14 5-29 09:30-FURY WRESTLING CLUB 39 vs YOUNG GUNS WHITE 21
Mat 15 5-29 09:30-MICHIGAN WRESTLINGWHITE 159 vs PA SLAM-BLUE 0
Mat 16 5-29 09:30-SEPA WHITE 29 vs D2 MIGHTY DUCKS 25
Mat 02 5-29 09:30-THE MATROOM 31 vs YOUNG GUNS 19
Mat 03 5-29 09:30-RAGIN RAISINS PINK 40 vs STEEL MAT CLUB 27
Mat 04 5-29 09:30-GLOBO GYM PURPLE COBRAS 35 vs BAD BOYS HS 27
Mat 05 5-29 09:30-DIESEL 118 vs MAJOR DECISION 18
Mat 06 5-29 09:30-PA SLAM-BLACK 118 vs SENIOR TERPS 18
Mat 07 5-29 09:30-RAGIN RAISINS PURPLE 94 vs OC MEN 42
Mat 09 5-29 09:30-RENEGADE FORCE - BLACK 67 vs AMBUSH 12
Mat nu 5-29 09:30-SHORE THING ORANGE 68 vs FLORIDA SPIDER MONKEY B 6
Mat 01 5-29 08:00-SHORE THING ORANGE 64 vs YOUNG GUNS 3
Mat 10 5-29 08:00-FURY WRESTLING CLU BLUE 95 vs AMBUSH 21
Mat 12 5-29 08:00-TRIUMPH BLUE 168 vs Rampage Black 0
Mat 13 5-29 08:00-WAYNE DANGER 86 vs YOUNG GUNS WHITE 24
Mat 15 5-29 08:00-SEPA WHITE 49 vs MICHIGAN WRESTLINGWHITE 3
Mat 16 5-29 08:00-D2 MIGHTY DUCKS 74 vs PA SLAM-BLUE 0
Mat 02 5-29 08:00-THE MATROOM 40 vs FLORIDA SPIDER MONKEY B 15
Mat 03 5-29 08:00-RAGIN RAISINS PINK 55 vs BAD BOYS HS 12
Mat 04 5-29 08:00-STEEL MAT CLUB 74 vs GLOBO GYM PURPLE COBRAS 48
Mat 05 5-29 08:00-DIESEL 67 vs PA SLAM-BLACK 0
Mat 06 5-29 08:00-MAJOR DECISION 115 vs SENIOR TERPS 24
Mat 07 5-29 08:00-OC MEN 0 vs FURY WRESTLING CLUB 0
Mat 08 5-29 08:00-ILLINOIS SHOCKER 61 vs RAGIN RAISINS PURPLE 0
Mat 09 5-29 08:00-RENEGADE FORCE - BLACK 76 vs MATOACA 3
Mat nu 5-29 08:00-WEAVER ELITE 61 vs PREMIER WRESTLING CLUB 9