State College WT-Last Modified 08/31/14 09:26:30 am



# 11n12 65 First Name Last NameDivision Team City
1   BEAU BAYLESS 11n12 Reynolds greenville
2   JACK BRUCE 11n12 Young Guns Saltsburg
3   KYLE BURKHOLDER 11n12 all american normalville
4   HUNTER FINK 11n12 CORRY CORRY
5   KAMERON GRASSI 11n12 Quest Cabot
6   CHASE HEARN 11n12 The Mat Cats Palmyra
7   PATTRICK HUGUES 11n12 lcmc hummelstown
8   CHRISTIAN KEE 11n12 Mexico Fulton
9   SEBASTAIN KEKICH 11n12 cold steel johnstown
10   SHANE KELLEY 11n12 Quest Glenshaw
11   JAMES LANGAN 11n12 Wantagh Wantagh
12   COLIN LEONARD 11n12 LCMC Lebanon
13   DILLON MURPHY 11n12 Junkyard dogs Stroudsburg
14   DYLAN PESOCK 11n12 S.W.C. SHINGLEHOUSE
15   GAVIN PORTER 11n12 Canisteo Wrestling C Almond
16   COLE STEWART 11n12 Bellelfonte Bellefonte
17   JJ WILSON 11n12 Iron Eagle Etters
18   DALTON WOODROW 11n12 DuBois JO Wrestling DuBois
19   JEREMY ZYDALLAS 11n12 Jersey Shore Jersey Shore

# 11n12 70 First Name Last NameDivision Team City
1   JOSE BARRIOS 11n12 elco lebanon
2   NOAH BLANKENSHIP 11n12 Kane Kane
3   JUSTIN BRADY 11n12 Halifax Millersburg
4   AUBREY DAWSON 11n12 Iron Eagle New Cumberland
5   CAMERON ENRIQUEZ 11n12 Dark Knights albrightsville
6   CAMERON ENRIQUEZ 11n12 Dark Knights albrightsville
7   CAMERON ENRIQUEZ 11n12 Dark Knights albrightsville
8   KYLE FARACE 11n12 vipers columbia
9   AARRON GELVIN 11n12 Bad Karma Greenville
10   CHRIS HORTON 11n12 Athens Towanda
11   BRODIE JOINER 11n12 Brookville Brookville
12   RAYMOND KABLE 11n12 Warhawks Sykesville
13   JIMMY KRAMER 11n12 Warren Little Dragon Warren
14   TYLER MAHOOD 11n12 Eisenhower wrestling warren
15   RYAN MYERS 11n12 Grove City jr Wrestl Grove city
16   JOSHUA MYERS 11n12 Palmyra Palmyra
17   RYAN O'GRADY 11n12 Nazareth Nazareth
18   CALEB PINKOWSKI 11n12 Bethlehem Catholic Bethlehem
19   CADE REICHART 11n12 LCMC/Hershey Hummelstown
20   SPENCER RUNSHAW 11n12 greencastle antrim Greencastle
21   DAISHAWN SAY 11n12 Grove City Junior Wr Grove City
22   WILLIAM TORRES 11n12 Bethlehem Catholic Bethlehem
23   CAMERON ULERY 11n12 Quick 5 Roaring Spring
24   LANDON WEST 11n12 Roughnecks Wrestling East Berlin
25   STEPHEN WICZALKOWSKI 11n12 ELCO Myerstown
26   BOBBY ZELINSKI 11n12 Mat Assassins Olyphant
27   RUSSELL ZIMMERMAN 11n12 Iron Eagle Mechanicsburg
28   RUSSELL ZIMMERMAN 11n12 Iron Eagle Mechanicsburg

# 11n12 75 First Name Last NameDivision Team City
1   JO-JO ARAGONA 11n12 Delaware Valley matamoras
2   AUSTIN ARMAGOST 11n12 Team Hadley greenville
3   BRANDON BACH 11n12 Souderton Souderton
4   SAM BACON 11n12 UNION CITY UNION CITY
5   JAKE BARRET 11n12 ELCO Lebanon
6   JACK COULSTON 11n12 Boiling Springs Boiling Springs
7   CHRIS CRONIN 11n12 Hershey Hummelstown
8   CHRISTOPHER CRONIN 11n12 Hershey Hummelstown
9   JACK DAVIS 11n12 Rock Solid Wrestling hanover township
10   NOAH ETTINGER 11n12 midd-west kreamer
11   STEPHEN FRAZIER 11n12 Vipers Columbia
12   CHRISTOPHER GRAHAM 11n12 Canisteo Wrestling C Canisteo
13   CONNOR GREINER 11n12 Minisink Valley Yout Westtown
14   DAREESE GUTIERREZ 11n12 Central Dauphin Harrisburg
15   TRENTON HOWARD 11n12 LCMC Hershey
16   LOGAN MACRI 11n12 Quest Cecil
17   MATT MCGOWAN 11n12 Shore Thing N.J. jackson
18   EVAN MOCK 11n12 Lewistown Elementary McVeytown
19   NATE NORDIN 11n12 IWC Sayre
20   ALEX PUGLIO 11n12 ELCO Myerstown
21   NICK RAIMO 11n12 scorpions east hanover
22   NOAH RICHLEY 11n12 New Oxford Hanover
23   KADEN RUDE 11n12 Athens Sayre
24   SETH RUNSHAW 11n12 greencastle antrim Greencastle
25   KING SANDOVAL 11n12 Bandits Waldorf
26   ZACHARY SMITH 11n12 Grove City Grove City
27   HAYDEN TETTIS 11n12 St. Marys Saint Marys
28   TYLER THOMPSON 11n12 Bradford Bradford
29   MASON VIEHMAN 11n12 Iron eagle Mechanicsburg
30   THOMAS WOODWARD 11n12 canisteo wrestling c HORNELL

# 11n12 80 First Name Last NameDivision Team City
1   ALEC BITTLER 11n12 St Marys J.O. Saint Marys
2   DRAKE BRENIZE 11n12 Renegade Force Shippensburg
3   NOLAN BRIGHTSHUE 11n12 Frederick Fight Club Thurmont
4   DEVON BRITTON 11n12 northampton northampton
5   JACOB BROWN 11n12 Flash Wrestling Plains
6   JAKE CHERRY 11n12 Central Dauphin Harrisburg
7   LENO CIOTTI 11n12 Erie War Hawks Erie
8   CJ DEVERE 11n12 Cumberland Valley Mechanicsburg
9   TYLER DILLEY 11n12 Wilcox Wilcox
10   PAUL FEITE 11n12 PA Stars Dillsburg
11   CADE HAYDEN 11n12 Bradford Bradford
12   JASON KRAISSER 11n12 Warhawks Ellicott City
13   CHRIS MANGLE 11n12 Halifax Halifax
14   ISAAC MYERS 11n12 SC Little Lions Boalsburg
15   LOGAN NINOS 11n12 Northampton Northampton
16   JESSE QUATSE 11n12 All American Crabtree
17   GARRETT RIGG 11n12 4M Clarence
18   AUSTIN ROWZER 11n12 Red Land New Cumberland
19   BEN SALAS 11n12 Quest / Pine Richlan Gibsonia
20   PEDRO SEGARRA 11n12 Bethlehem Catholic L Bethlehem
21   BRYANT SEXTON 11n12 Spencer Van Etten Spencer
22   ZANDER SHARP 11n12 Canisteo Wrestling C Canisteo
23   SPENCER STAAB 11n12 St. george Erie Erie
24   JACOB STEFANOWICZ 11n12 Noxen Strikers Harveys Lake
25   NOAH STROUT 11n12 Smitty's Barn Barrington
26   TYLER WALTERS 11n12 LCMC/Lower Dauphim Grantville
27   JACK YANDERS 11n12 Whitehall whitehall

# 11n12 85 First Name Last NameDivision Team City
1   JOSHUA BROWN 11n12 Flash Wrestling Plainz
2   DALLAS BULSAK 11n12 Quest Washington
3   AJ BURKHART 11n12 IWC Waverly
4   GRAYSON CHARLES 11n12 LAW/Solanco New Providence
5   DANNY CLEMENTS 11n12 West Allegheny Imperial
6   OWEN DAVIS 11n12 Rock Solid Wrestling hanover township
7   COY DONAHUE 11n12 dubois rockton
8   TREY DONMOYER 11n12 DMC Myerstown
9   JUSTIN GUZMAN 11n12 nj scorpions clifton
10   CAL HALADAY 11n12 SCA Elysburg
11   TYLER HARBISON 11n12 VIPERS Wrestling Elkridge
12   MATT JOHNSON 11n12 Philipsburg-Osceola Philipsburg
13   WILLY KAISER 11n12 Stroudsburg Stroudsburg
14   MASON KARPINSKI 11n12 Greenville Greenville
15   DILLON KEANE 11n12 Bradford Bradford
16   BRETT MALLORY 11n12 Edinboro Youth Wrest Edinboro
17   JARED MCGILL 11n12 Chestnut Ridge Osterburg
18   REECE MULDOON 11n12 ESN Timberwolves Dingmans Ferry
19   MAX MURIN 11n12 Young Guns Ebensburg
20   NATHAN PALMER 11n12 New Oxford Hanover
21   JOSEPH PECAITIS 11n12 Gettysburg Gettysburg
22   SAM SASSO 11n12 Nazareth nazareth
23   MATT SISZKA 11n12 Kiska Leechburg
24   ANDREW SMITH 11n12 KANE KANE
25   CARTER TUTTLE 11n12 Coudersport Coudersport
26   RYAN WHALEN 11n12 Sharpsville Sharpsville
27   JUDSON WISE 11n12 Blossburg wrestling covington
28   EVAN WOOD 11n12 CWC Alfred Station

# 11n12 90 First Name Last NameDivision Team City
1   GRADY ALPERT 11n12 Spencer Van Etten Van Etten
2   TREVOR BINNER 11n12 Palmyra Wrestling Cl Palmyra
3   HADEN BOUTILLER 11n12 altoona altoona
4   FRANKIE CASTANO 11n12 Flash Wrestling Laflin
5   GARRET COOK 11n12 St. Marys Kersey
6   SAGE DIXON 11n12 Tyrone Tyrone
7   CREIGHTON EDSELL 11n12 Wyalusing Wyalusing
8   NICK EPSTEIN 11n12 Vipers elkridge
9   MIRSO FAFULOVIC 11n12 chenango valley port crane
10   BROCK GODZIN 11n12 All American/Belle V Belle Vernon
11   WYATT LUTZ 11n12 montoursville montoursville
12   SHANE MILLER 11n12 Southern Columbia Catawissa
13   COLIN MURPHY 11n12 Junkyard Dogs Stroudsburg
14   COLIN MURPHY 11n12 Junkyard Dogs Stroudsburg
15   CAMERON PAGE 11n12 Falconer frewsburg
16   COLTEN REBUCK 11n12 Willliams Valley Tower City
17   DYLAN RICKER 11n12 Warhawks wrestling c sykesville
18   MALCOLM ROBINSON 11n12 Team Cobra lignum
19   ANTHONY ROBINSON 11n12 Williamsport Williamsport
20   DAWSON SCHWALM 11n12 Tri-Valley Hegins
21   RILEY SEREDYCH 11n12 red lion red lion
22   ZACHARY STEDEFORD 11n12 All American Sewickley
23   GAGE STEVENS 11n12 Smethport Smethport
24   GAGE STEVENS 11n12 Smethport Smethport
25   ZURICH STORM 11n12 New Oxford New Oxford

# 11n12 95 First Name Last NameDivision Team City
1   CARNELL ANDREWS 11n12 Cold Steel Johnstown
2   BROCK BIDDLE 11n12 Spring Cove/Central Martinsburg
3   JOEY BLUMER 11n12 kiski / pride Leechburg
4   DEREK CESOVSKI 11n12 Belle Vernon Bele vernon
5   TREVOR ELFVIN 11n12 Neshaminy Levittown
6   DANE FITZSIMMONS 11n12 Kiski Lower Burrell
7   ROBERT GARNETT 11n12 Bandits Springfield
8   TYLER GREER 11n12 Grove City Grove City
9   IMRAN HEARD 11n12 warhawks Beltsville
10   JACOB JONES 11n12 Warhawks Sykesville
11   IZSAK KERNER 11n12 DUBOIS JO DUBOIS
12   DREW MCBRIEN 11n12 Vipers Elkridge
13   JUSTIN MCCOY 11n12 Chestnut Ridge New Paris
14   ETHAN MISAL 11n12 Renegade Force Shippensburg
15   DOMINIC PAAR 11n12 Nazareth nazareth
16   JOEY PERRY 11n12 CORRY CORRY
17   JAKE POLLAK 11n12 QUEST Pittsburgh
18   DENTON PORTER 11n12 Wyalusing Youth Wres Wyalusing
19   SAMSON ROSALES 11n12 Bensalem Owls Bensalem
20   NICK SHIDELER 11n12 Quest/Pride Saxonburg
21   STONE SMITH 11n12 PUNXSUTAWNEY Punxsutawney
22   JOEY STOAK 11n12 Iron Eagle/Lower Dau Hummelstown
23   KYLE TAYLOR 11n12 philipsburg-osceola osceola mills
24   SHANE WATKINS 11n12 Wattsburg Wrestling North East
25   A.J. WILSON 11n12 LAW/Solanco New Providence
26   LOGAN WISE 11n12 siglerville mat club belleville
27   NOAH WRIGHT 11n12 Mars Gibsonia
28   JOSEPH YANIS 11n12 minisink valley johnson
29   DEREK YINGLING 11n12 west branch morrisdale

# 11n12 100 First Name Last NameDivision Team City
1   TY BAGOLY 11n12 Exeter reading
2   TIM BEIMEL 11n12 St. Marys Saint Marys
3   ALEX CASHNER 11n12 danville danville
4   MORGAN DEREMER 11n12 Young Guns Alum Bank
5   IAN GRAVES 11n12 bradfard Bradford
6   ERIC GREEN 11n12 Knoch Butler
7   JAKE HENDRICKS 11n12 rock solid New Ringgold
8   TRENT HIDLAY 11n12 Mifflin County Lewistown
9   SHELDON JOHNSON 11n12 RAW Pittsurgh
10   GRANT KLINGER 11n12 Halifax Halifax
11   EDMOND RUTH 11n12 IRON EAGLE HARRISBURG
12   BRENDAN SHAFFER 11n12 Iron Eagle Middletown

# 11n12 105 First Name Last NameDivision Team City
1   TREY ADAMS 11n12 Grove City Grove City
2   SETH BANEY 11n12 Huntingdon Huntingdon
3   DOMINIC CAPRINO 11n12 Warren Dragons Warre
4   JACOB COLE 11n12 Back Mountain Wrestl wilkes barre
5   DAKOTA CORBIN 11n12 Shikellamy Sunbury
6   DAVID D'AMICO 11n12 Vipers Columbia
7   MICHAEL ETTINGER JR. 11n12 midd-west kreamer
8   NYIEM FLUCAS 11n12 Hershey Hershey
9   JOSH GOODLIN 11n12 knoch cabot
10   DALTON GROUP 11n12 Central PA Stars Marysville
11   CALEB HETRICK 11n12 Brookville Brookville
12   ANDREW KIDD 11n12 Delaware VAlley Milford
13   JACOB PERU 11n12 Falconer frewsburg
14   KYLE STOLL 11n12 Dv warriors Dingmans ferry
15   JUSTIN USENICNIK 11n12 WEST ALLEGHENY IMPERIAL
16   JAKE WOODLEY 11n12 North Allegheny/All Pittsburgh

# 11n12 115 First Name Last NameDivision Team City
1   MICHAEL ALLWEIN 11n12 Hershey Hershey
2   SAM ALSHEIMER 11n12 WHC Warhawks Dayton
3   ZACHARY BECKER 11n12 cameron county/bagub Emporium
4   MACK BERKOWITZ 11n12 VHW Old Brookville
5   VINNY BURGESS 11n12 Bradford Bradford
6   TYLER BURLEW 11n12 CORRY CORRY
7   MATTHEW DANNER 11n12 CENTRAL PA STARS SUMMERDALE
8   CHASE ELLER 11n12 NBC Wrestling Roairng Spring
9   TIMMY GANUNCIO 11n12 Minisink Valley Yout Middletown
10   LEVI HAMPTON 11n12 Juniata Wrestling Mifflingown
11   JOSH HUBLER 11n12 West Branch Munson
12   NICK INGERICK 11n12 Wellsboro Wellsboro
13   TANNER LABENNE 11n12 BROOKVILLE BROOKVILLE
14   BRADEN MACBETH 11n12 Brookville Sigel
15   JAYE MCNEIL 11n12 Bensalem Owls Philadelphia
16   KHALIL MESSAI 11n12 jamestown Greenville
17   CALEB MORGAN 11n12 Mount Union Shirleysburg
18   RYAN RODENHABER 11n12 Red Land York Haven
19   CAMERON SNOOK 11n12 Midd-West Middleburg
20   CAMERON TINNER 11n12 Renegade Force Shippensburg
21   ANTHONY WALTERS 11n12 Cold Steel Wrestling Johnstown
22   NOAH WOOD 11n12 Quakertown Quakertown

# 11n12 125 First Name Last NameDivision Team City
1   STEPHEN BURRELL 11n12 Low Country Wrestlin Summerville
2   RUSSELL CYPHERT 11n12 Grove City Grove City
3   ALEX DONAHUE 11n12 INDIANA Indiana
4   MAXX EMBORSKY 11n12 LCMC Jonestown
5   FRANKIE GISSENDANNER 11n12 G2 Rochester
6   KYLE GORANT 11n12 SEPA Coopersburg
7   GAVIN HOFFMAN 11n12 MONTOURSVILLE MONTOURSVILLE
8   J.J. HOOPER 11n12 Rock Solid Ashley
9   J.J. HOOPER 11n12 Rock Solid Ashley
10   NEIKO KUNTZ 11n12 sepa Belle Vernon
11   ETHAN LAIRD 11n12 General Mclane waterford
12   ROCKY MCGEARY 11n12 West Allegheny McDonald
13   ISAAC REID 11n12 Kiski Area Avonmore
14   TYLER RUDDUCK 11n12 Quest Gibsonia
15   TYLER RUDDUCK 11n12 Quest Gibsonia
16   EVAN SELKER 11n12 Blessed Sacrament Erie
17   JARED SMITH 11n12 Young Guns Alexandria

# 11n12 135 First Name Last NameDivision Team City
1   HUNTER EXLEY 11n12 Franklin Franklin
2   MEGAN GOURLEY 11n12 CORRY CORRY
3   DILLON HAWTHORNE 11n12 Greenville Greenville
4   JARET MCCRACKEN 11n12 Clearfield Clearfield
5   TYLER PARK 11n12 Brookville Brookville

# 11n12 145 First Name Last NameDivision Team City
1   BLAKE BARRICK 11n12 IRON EAGLE Carlisle
2   ETHAN BLINN 11n12 candor youth wrestli spencer
3   ANDREW BOYER 11n12 Hershey HS Hummelstown
4   TYLER COOK 11n12 brookville BROOKVILLE
5   HUNTER HOCKENBERRY 11n12 BALD EAGLE AREA JULIAN
6   MATT MCGILLICK 11n12 Penn-Trafford Harrison City
7   MARK MULLEN 11n12 Spencer/Van-Etten Yo Spencer
8   TIMOTHY SCHUSTER 11n12 bradford bradford
9   NOAH SLEASMAN 11n12 Indiana Indiana
10   MICHAEL SLIVINSKI 11n12 noxen strikers sweet valley
11   JOHN URBAN IV 11n12 WHC Warhawks Monrovia

# 11n12 160 First Name Last NameDivision Team City
1   COLLIN FUNKHOUSER 11n12 Quest Coraopolis
2   DELSIN HILLARD 11n12 Kane Kane
3   JERRY OGURKIS 11n12 Back Mountain Wrestl Dallas
4   SALVADOR ROSALES 11n12 Bensalem Owls Bensalem

# 11n12 200 First Name Last NameDivision Team City
1   CHARLES HARRY 11n12 lake-lehman monroe twp.
2   RYAN MAURO 11n12 RAW connellsville
3   BRANDON NEED MORAN 11n12 Bears martinsburg
4   KEATON ROUNSVILLE 11n12 Smethport Eldred

# 6nunder 40 First Name Last NameDivision Team City
1   MASON BEATTY 6nUnder Mount Union Mount Union
2   GAVIN BOB 6nUnder CWC Canisteo
3   MORGON CORWINE 6nUnder Frederick Fight Club Brunswick
4   JACOB EMBORSKY 6nUnder LCMC Jonestown
5   KAMDEN EVERLY 6nUnder Indian Valley lewistown
6   CHRISTIAN GILL 6nUnder bad karma hermitage
7   TY KAPUSTA 6nUnder Greensburg Salem Delmont
8   RYDER MACHADO 6nUnder tri-state wrestling port jervis
9   LUCAS MASON 6nUnder CWC Canisteo
10   LEVI MELLOTT 6nUnder State College Warriors Mark
11   THAIDE MICKEL 6nUnder Spring Cove Duncansville
12   DOMINIC MOYER 6nUnder west scranton milford
13   CODY PROPER 6nUnder CORRY CORRY
14   KALEB SALLURDAY 6nUnder west branch morrisdale
15   KAYDEN WATTS 6nUnder Bethlehem Catholic L Bethlehem
16   EVAN WRIGHT 6nUnder Mars Gibsonia

# 6nunder 45 First Name Last NameDivision Team City
1   DAMIAN BRADY 6nUnder Curwensville Area Curwensville
2   BEN CHMIOLA 6nUnder Crestwood Mountain Top
3   MARCO FRINZI 6nUnder QYC Quakertown
4   ERIC GUSTAFSON 6nUnder ridgway ridgway
5   KYLE KOENNECKE 6nUnder palmyra palmyra
6   KEAGEN MACKLIN 6nUnder Palmyra Mat Cats Palmyra
7   DALTON PERRY 6nUnder Central mountain Renovo
8   CABOR ROUSH 6nUnder Lewis County Mt Clare
9   DEAKON SCHAEFFER 6nUnder Lewistown Lewistown
10   JACOB SPROVERI 6nUnder CORRY CORRY
11   LUCAS TIRPAK 6nUnder dallas shavertown
12   DOMINIC TROTTER 6nUnder WVW plymouth,
13   CHRISTOPHER VARGO 6nUnder Quest Charleroi
14   NOLAN WASILEFSKI 6nUnder Palmyra Palmyra
15   JADEN WEHLER 6nUnder St. Marys SAINT MARYS

# 6nunder 50 First Name Last NameDivision Team City
1   LANDON BAINEY 6nUnder West Branch Morrisdale
2   GABRIEL BERTOLDI 6nUnder Hershey hershey
3   DAVID DORLEY 6nUnder Ridgway Ridgway
4   ZEKE DUBLER 6nUnder Young Guns/Glendale Irvona
5   ZEKE DUBLER 6nUnder Young Guns/Glendale Irvona
6   BRAYLON HAWKINS 6nUnder berwick berwick
7   TROY MISIURA 6nUnder Young Guns coalport
8   GAVIN MULLINS 6nUnder Dover Dover
9   ZAK RYDER 6nUnder MINISINK VALLEY WESTTOWN
10   TYLER SERB 6nUnder 4M Snow Shoe
11   BRAIDON WOODWARD 6nUnder canisteo wrestling c HORNELL

# 6nunder 55 First Name Last NameDivision Team City
1   COLBY CELUCK 6nUnder West scranton Wrestl Scranton
2   MASON FASHOUER 6nUnder West Scranton Scranton
3   LEVI RILEY 6nUnder Addison Addison
4   ADEN SASALA 6nUnder Greenville Greenville
5   TIM STECKLEY 6nUnder dywc danville
6   PEYTON STILES 6nUnder Camaron County Emporium

# 6nunder 60 First Name Last NameDivision Team City
1   CALE BASTIAN 6nUnder Selinsgrove Winfield
2   ANDREW FILIP 6nUnder Minisink Valley New Hampton
3   SIDRIC GROVE 6nUnder Everett Clearville
4   BENJAMIN SHUE 6nUnder East Rutherford carlstadt
5   GAVIN WOODWARD 6nUnder Huntingdon Elementar huntingdon

# 6nunder 65 First Name Last NameDivision Team City
1   DYLAN AHERN 6nUnder Grove City Grove City
2   KARTER CARNEY 6nUnder Central Cambria Revloc
3   TUCKER HOGAN 6nUnder Blazers Douglassville
4   COLLIN MINTO 6nUnder Hershey Youth Hershey
5   JACOB VANETTEN 6nUnder candor youth wrestli spencer
6   WAYLON WEHLER 6nUnder St. Marys SAINT MARYS

# 6nunder 80 First Name Last NameDivision Team City
1   TY BEEMAN 6nUnder SVEYA spencer
2   ETHAN GALLO 6nUnder Minisink Valley Slate Hill
3   ISAAC MELLOTT 6nUnder State College Warriors Mark

# 7n8 45 First Name Last NameDivision Team City
1   NIC ALLISON 7n8 Lewistown Lewistown
2   LUCAS CROW 7n8 Edinboro Youth Wrest Edinboro
3   CARTER DIBERT 7n8 Franklin Regional Delmont
4   TREVOR DONALDSON 7n8 Young Guns Meyersdale
5   CHASE FLESHMAN 7n8 Lewisburg Wrestling Lewisburg
6   LUKE GENTILE 7n8 Greenville Greenville
7   MATTHEW HAMMOND 7n8 Wattsburg Wattsburg
8   JOSHUA JASIONOWICZ 7n8 JunkYard Dogs Stroudsburg
9   HUNTER JOHNSON 7n8 Lewistown Lewistown
10   BRANDON KRUL 7n8 Quest/Mars Mars
11   LANDON MACHADO 7n8 tri-state wrestling port jervis
12   KADEN NAAME 7n8 Mat Warriors northfield
13   SAVANNAH PAULHAMUS 7n8 montoursville little montoursville
14   JADEN PEPE 7n8 ROCK SOLID WRESTLING WEST PITTSTON
15   SETH RENWICK 7n8 bad karma jamestown
16   BRAXTON RICE 7n8 Misfits Spring Grove
17   HUNTER SALLURDAY 7n8 West Branch morrisdale
18   HUNTER SALLURDAY 7n8 West Branch morrisdale
19   HUNTER SALLURDAY 7n8 west branch morrisdale
20   MORGIN TOUCHTON 7n8 Port Allegany Port Allegany
21   CHRISTOPHER VARGO 7n8 quest charleroi
22   DAVID VOGHEL 7n8 Chaos Aston
23   JACIAH WHITCOMB 7n8 Palmyra Mat Cats Palmyra

# 7n8 50 First Name Last NameDivision Team City
1   IBRAHIM AHMED 7n8 POWERHOUSE Fredericksburg
2   ASHTEN ARMAGOST 7n8 team hadley greenville
3   AVA BAYLESS 7n8 Reynolds greenville
4   ALEX BECHAKAS 7n8 Kane Wrestling Club Kane
5   ETHAN BERGINC 7n8 RAW Jeannette
6   KOLE BISCOE 7n8 Black Diamond Frackville
7   GEORGE BOUTILLER 7n8 altoona altoona
8   DYLAN BRUCE 7n8 Elizabeth Forward Monongahela
9   GAVIN BUTLER 7n8 Lowcountry Wrestling Summerville
10   DAGEN CONDOMITTI 7n8 Moore Danielsville
11   GAVIN CRAWFORD 7n8 susquehanna communit susquehanna
12   ANTHONY DEMARK 7n8 Iron Eagle Carlisle
13   KADEN DENNIS 7n8 RIDGWAY JOHNSONBURG
14   AJ DEW 7n8 Northampton Northampton
15   CADEN DOBBINS 7n8 dover dover
16   CADE GLACE 7n8 4M Philipsburg
17   ERIC GUSTAFSON 7n8 RIDGWAY ridgway
18   EVAN HEWETT 7n8 Minisink Valley Yout New Hampton
19   LUKE HILEMAN 7n8 young guns altoona
20   LUKE HILEMAN 7n8 young guns altoona
21   LUCAS LAKTASH 7n8 Bradford Bradford
22   ADIAN MARKERT 7n8 Kane Kane
23   ALEX MASON 7n8 CWC Canisteo
24   LOGAN MOSIER 7n8 St. Marys Weedville
25   MATTHEW REPOS 7n8 Palmyra Palmyra
26   KARL SHINDLEDECKER 7n8 Waynesboro Waynesboro
27   RYAN WARD 7n8 Bradford JO Bradford
28   CARTER WEAVER 7n8 Williamsport Williamsport
29   CHASE WEIMER 7n8 Port Allegany Roulette
30   ELI WRIGHT 7n8 Mars Gibsonia

# 7n8 55 First Name Last NameDivision Team City
1   RYAN AUEL 7n8 Penn Trafford Harrison City
2   CALAN BOLLMAN 7n8 crllw osterburg
3   COLIN BOWER 7n8 Frederick Fight Club Frederick
4   BRADEN BOWER 7n8 Williamsport Williamsport
5   TREY BRAKEFIELD 7n8 Beginning Champions Hanover
6   DYLAN BRUCE 7n8 Elizabeth Forward Monongahela
7   DYLAN CHAPPELL 7n8 Quest Cranberry Twp
8   TOBY CLEVELAND 7n8 SVEYA erin
9   TOBY CLEVELAND 7n8 SVEYA erin
10   BRADY CROMLEY 7n8 lewisburg lewisburg
11   CARTER DAWSON 7n8 Williamsport will
12   SUDS DUBLER 7n8 Young Guns/Glendale Irvona
13   IAN DYNDA 7n8 Port Allegany Port Allegany
14   NOLAN FENTON 7n8 St. Marys Kersey
15   DANTE FRINZI 7n8 QYC Quakertown
16   CARTER GILL 7n8 bad karma hermitage
17   TYLER HANNAN 7n8 Lower Dauphin Middletown
18   CALE JOHNSON 7n8 Lewisburg Lewisburg
19   MICHAEL KAUFFMAN 7n8 Dover Youth Wrestlin Dover
20   KANE KETTERING 7n8 Quest hermitage
21   KARSON KLINE 7n8 Clearfield Clearfield
22   DYLAN KRINER 7n8 Palmyra Area Wrestli PALMYRA
23   RYAN LORAW 7n8 Trojan Youth Wrestli Hummelstown
24   GARRET MISIURA 7n8 Young Guns coalport
25   CAEL NASDEO 7n8 Williamsport Williamsport
26   JAYDEN NEELY 7n8 Palmyra Annville
27   JAROD PETERSON 7n8 Warren Little Dragon warren
28   COOPER PRICE 7n8 Northampton Northampton
29   TREY PROPER 7n8 CORRY CORRY
30   BLADEN ROUSH 7n8 Lewis County Mt Clare
31   JOSHUA RYAN 7n8 Nanticoke nanticoke
32   GAVIN STEWART 7n8 Marion Center Marion Center
33   KAIDEN WAGNER 7n8 Lewisburg Lewisburg
34   TY WATTERS 7n8 West Allegheny Imperial
35   JACOB WILLIAMS 7n8 Eisenhower russell

# 7n8 60 First Name Last NameDivision Team City
1   BEAU ADAMS 7n8 dubois dubois
2   ALEXANDER AUSTIN 7n8 Bradford Bradford
3   KAEDEN BERGER 7n8 Reynolds Greenville
4   AYDEN BERTOLDI 7n8 Hershey hershey
5   BRETT BIRCH 7n8 RAW Jeannette
6   JOHNATHAN BONAR 7n8 wvw courtdale
7   JOHNATHAN BONAR 7n8 wvw courtdale
8   RILEY BOWER 7n8 Williamsport Williamsport
9   LOGAN BREESE 7n8 Grove City Grove City
10   JOEY DIPPOLD 7n8 St. Marys SAINT MARYS
11   SUDS DUBLER 7n8 Young Guns/Glendale Irvona
12   KYLER EVERLY 7n8 Indian Valley lewistown
13   CAMEREN HAWKINS 7n8 berwick berwick
14   ALEJANDRO HERRERA-RONDON 7n8 Quest Pittsburgh
15   TEAGUE HOOVER 7n8 Selinsgrove Winfield
16   GANNON JAQUAY 7n8 Eisenhower Bear Lake
17   BRAEDON JOHNSON 7n8 Smethport Smethport
18   DAKOTA MASCHO 7n8 S.W.C. SHINGLEHOUSE
19   DAVID MEERSAND 7n8 Philipsburg-Osceola Philipsburg
20   LANE NITCHMAN 7n8 New Oxford Abbottstown
21   TY NIXON 7n8 Hughesville Hughesville
22   LANE PORTER 7n8 Canisteo Wrestling C Alfred Station
23   KARTER RUDE 7n8 Athens Sayre
24   PARKER SEXTON 7n8 Spencer Van Etten Spencer
25   LOGAN SLIVINSKI 7n8 noxen strikers sweet valley
26   MAXIMOS STEDEFORD 7n8 All-American Sewickley
27   NICO TADDY 7n8 West Allegheny Imperial
28   ALEXANDER TUCCI 7n8 Hershey Hershey
29   OWEN WEHLER 7n8 St. Marys SAINT MARYS
30   OWEN WOOLCOTT 7n8 Chesapeake Bay Stevensville

# 7n8 65 First Name Last NameDivision Team City
1   BEAU AZZATO 7n8 St. Marys Weedville
2   DEVIN BEACH 7n8 candor youth wrestli spencer
3   KAYDEN CLARK 7n8 Viking matt club Jonestown
4   HUNTER CLEVELAND 7n8 SVEYA ERIN
5   ETHAN CONNOR 7n8 Pride new kensington
6   MICHAEL CRISITELLO 7n8 Warhawks Clarksville
7   AUSTIN FROEHLICH 7n8 Warhawks Erie
8   JOHN FULLER 7n8 WEST SCRANTON scranton
9   COOPER KIDD 7n8 Delaware Valley Milford
10   WILL KUHN 7n8 Lewis County Weston
11   CONOR LEONARD 7n8 LCMC Lebanon
12   LUKE MCCOY 7n8 Laurel slippery rock
13   SAMUEL MCMONAGLE 7n8 malvern downingtown
14   BRODY OLEKSAK 7n8 BGA Bears Afton
15   JAKOB POWELL 7n8 Lewisburg Lewisburg
16   BRYCE RAFFERTY 7n8 Brookville Brookville
17   SONNY SASSO 7n8 Nazareth Nazareth
18   CADEN SMILEY 7n8 Ridgway Wrestling Johnsonburg
19   ETHAN YOCKLOVICH 7n8 Falcon Mat Club Lebanon

# 7n8 70 First Name Last NameDivision Team City
1   DEVIN BEACH 7n8 CANDOR YOUTH WRESTLI SPENCER
2   LIAM GORDON 7n8 SYA Matdogs Falls Church
3   ISAAC MARCHE 7n8 St. Marys SAINT MARYS
4   ENZO MORLACCI 7n8 Pride Apollo
5   AMIR ORTEGA-ANDREWS 7n8 Cold Steel Johnstown
6   BRADLEY SMITH 7n8 Lebanon Co Mat Club Annville
7   BRAEDEN SOBOLESKI 7n8 edinboro youth edinboro
8   DALTON STAHLI 7n8 Johnsonburg Wilcox
9   HUNTER WEITOISH 7n8 Philipsburg Osceola West Decatur

# 7n8 75 First Name Last NameDivision Team City
1   NICK CRISP 7n8 Cameron County Emporium
2   ETHAN GALLO 7n8 Minisink Valley Slate Hill
3   BRYCE MOLINARO 7n8 Hazleton Little Coug Drums
4   ZACK SMALLEY 7n8 Bellaire Neffs

# 7n8 80 First Name Last NameDivision Team City
1   DUANE BRAY 7n8 Curwensville Area curwesnville
2   LUCAS DYNE 7n8 CORRY CORRY
3   HUDSON EVINGHAM 7n8 CWC Bolivar
4   COLE KARPINSKI 7n8 Greenville Greenville
5   JAMES LAIRD 7n8 Edinboro Youth wrest waterford
6   CALEB MARRS 7n8 CORRY CORRY
7   TATE NICHTER 7n8 Chambersburg Chambersburg
8   BRETT THOMPSON 7n8 Bradford Bradford

# 7n8 110 First Name Last NameDivision Team City
1   MICHAEL ALLWEIN 7n8 Hershey Hershey
2   RYLAN BAILEY 7n8 Lewistown Yeagertown
3   COLTIN DEERY 7n8 BYC Glen Mills
4   BRAYDEN DIFRISCHIA 7n8 Greenville Greenville
5   KOLBY FRANKLIN 7n8 DuBois DuBois
6   NICK MURPHY 7n8 Elizabeth Forward Elizabeth
7   LUCAS SCOTT 7n8 chenango forks binghamton
8   WILSON SPIRES 7n8 Edinboro Youth Wrest Erie
9   ADENN STEVENS 7n8 Smethport Smethport
10   ADENN STEVENS 7n8 Smethport Smethport
11   GAGE SUTLIFF 7n8 Central Mountain Renovo

# 9n10 55 First Name Last NameDivision Team City
1   AMADO ALVAREZ 9n10 Halifax Halifax
2   HUNTER ARMSTRONG 9n10 Marion Center Marion Center
3   COLE BAYLESS 9n10 Reynolds greenville
4   BRYCE BEATTY 9n10 Mount Union Mount Union
5   CHASE CHAPMAN 9n10 philipsburg-osceola philipsburg
6   IAN CROUCH 9n10 Huntingdon Williamsburg
7   TRENTON DONAHUE 9n10 DuBois DuBois
8   JACK FINK 9n10 CORRY CORRY
9   HOWIE HAMMOND 9n10 Wattsburg Wattsburg
10   EASTON HEDMAN 9n10 Eisenhower youth wre sugar grove
11   DEREK HURD 9n10 CORRY UNION CITY
12   LUKE LACARIA 9n10 pride Lower Burrell
13   LUCAS MUNSEE 9n10 CORRY CORRY
14   JACOB MYERS 9n10 Palmyra Palmyra
15   DEAN PETERSON 9n10 Mat Warriors Barnegat
16   KAYDEN REYDA 9n10 CORRY CORRY
17   KATELYN RUEPPEL 9n10 LCMC lebanon
18   BRYSON TERWILLIGER 9n10 Canisteo Wrestling C Hornell
19   TJ WALTER 9n10 Milton Milton

# 9n10 60 First Name Last NameDivision Team City
1   CHASE AGUILA 9n10 northampton bath
2   DYLAN APPLEMAN 9n10 Quick 5 East Freedom
3   ANDREW BREST 9n10 Edinboro Youth Edinboro
4   HUNTER BURKE 9n10 noxen strikers sweetvalley
5   COLTON CAMACHO 9n10 oung Guns Delmont
6   PATRICK DEMARK 9n10 Iron Eagle Carlisle
7   TYLER DEW 9n10 Northampton Northampton
8   DALTON ENGLISH 9n10 canisteo,ny dalton
9   DAVID FALES 9n10 Addison Corning
10   AUSTIN FASHOUER 9n10 West Scranton Scranton
11   COLBY GOODROW 9n10 St. Marys SAINT MARYS
12   GABE GRAMLY 9n10 mifflinburg mifflinburg
13   ZACHERY HOLLAND 9n10 Curwensville Curwensville
14   LOGAN JAQUAY 9n10 Eisenhower Bear Lake
15   BRYENT JOHNSON 9n10 Smethport Smethport
16   KOEN KISH 9n10 Quest St.Clairsville
17   BROC LUTZ 9n10 montoursville montoursville
18   CHASE MCLAUGHLIN 9n10 GREENVILLE jamestown
19   BROCK MCMILLEN 9n10 Young Guns Coalport
20   ALEC MORALES 9n10 Beca Bethlehem
21   DREW MUNCH 9n10 Dark Knights E Stroudsburg
22   LOGAN PARRISH 9n10 pa stars Landisburg
23   JEFFREY PASCIAK 9n10 Stroudsburg Stroudsburg
24   TYLER SHAUD 9n10 Crestwook Mountaintop
25   GARRETT STIGERWALT 9n10 danville danville
26   JOE TIWOLD 9n10 Northampton Northampton
27   JADEN YOUWAKIM 9n10 Whitehall Whitehall

# 9n10 65 First Name Last NameDivision Team City
1   CLINT BAKER 9n10 FLWC newark Valley
2   JIMMY BAXTER 9n10 Quest/CCNS Eightyfour
3   LANCE BECKNER 9n10 Misfits McSherrystown
4   LOGAN BOSHART 9n10 Iron Eagle Wrestling Grantville
5   ALEC BOSSERT 9n10 Bellefonte Howard
6   BRADLEY CHEEK 9n10 CWC Canisteo
7   GABRIEL CHMIOL 9n10 Crestwood Mountain Top
8   JAGGER CONDOMITTI 9n10 Moore Danielsville
9   TROY THOMAS ELHAJJ 9n10 Iron Eagle W.C. Hummelstown
10   DASHAWN FARBER 9n10 Dark Knights East Stroudsburg
11   PARKER FLEMING 9n10 Brookville Brookville
12   CONNOR GAUSMAN 9n10 St. Marys SAINT MARYS
13   COOPER GILHAM 9n10 Bellefonte bellefonte
14   KAMERON GRASSI 9n10 Quest Cabot
15   DEVYN GURRERI 9n10 roughnecks/red lion red lion
16   LANE HILLARD 9n10 Kane Kane
17   SAM HILLEGAS 9n10 Quest/Pink Chickens Pittsburgh
18   EVAN HYZER 9n10 BGA Bainbridge
19   NIC KUHN 9n10 Lewis County Weston
20   RECE MARTIN 9n10 BTAA Bethlehem
21   ELIJAH PETRUZZI 9n10 Port Allegany Port Allegany
22   DYLAN RAMSEY 9n10 Shippensburg Shippensburg
23   DYLAN RILEY 9n10 Addison Addison
24   JARED RUSSELL 9n10 NAA Northampton
25   TRISTAN RUTTER 9n10 Glendale Coalport
26   NATHAN SMITH 9n10 LCMC Palmyra
27   MASON SPEARS 9n10 Young Guns Plum
28   ADAM STRAW 9n10 Curwensville Curwensville
29   ETHAN SZERENCSITS 9n10 NORTHAMPTON WRESTLIN NORTHAMPTON
30   CLAY TRONETTI 9n10 smethport smethport
31   ANGEL TYSON 9n10 Spencer Van Etten Spencer
32   TANNER UPDEGRAFF 9n10 Roughnecks York Haven
33   EVAN WASILEFSKI 9n10 Palmyra Palmyra
34   EVAN WASILEFSKI 9n10 Palmyra Palmyra
35   JJ WHITE 9n10 Noxen Strikers Luzerne
36   BLAKE WYGANT 9n10 Lakeview Stoneboro

# 9n10 70 First Name Last NameDivision Team City
1   JASON BAKER 9n10 Young Guns New Alexandria
2   MARIO BARBERIO 9n10 Muncy Elementary Wre Muncy
3   JARED CURCIO 9n10 Kiski Area Avonmore
4   CHARLES EVERDALE IV 9n10 Hazleton Freeland
5   PIECE FEITE 9n10 Central PA Stars Dillsburg
6   MATT GALASSO 9n10 Noxen Strickers Shavertown
7   LIAM GORDON 9n10 SYA Matdogs Falls Church
8   TYLOR HERZING 9n10 St. Marys SAINT MARYS
9   JACE HIRSCH 9n10 Minisink Valley slate hill
10   JT HOGAN 9n10 Blazers Douglassville
11   NOAH INBODEN 9n10 nelsonville-york you logan
12   GARRETT LARSON 9n10 Wyoming Area Exeter
13   TY LINSENBIGLER 9n10 Raw Grapeville
14   KASIR MALCOLM 9n10 Cold Steel johnstown
15   TYLER MARTIN 9n10 Iron Eagle New Cumberland
16   GAGE MCCLENAHAN 9n10 Pink Chickens Hen House
17   DARREN MILLER 9n10 Pride/Kiski Area Vandergrift
18   KYLE MOSHER 9n10 Long Beach Gladiator Rockville Centre
19   QUINN MULDOON 9n10 ESN Timberwolves Dingmans Ferry
20   NICOLAS PEREZ 9n10 Bensalem Owls Philadelphia
21   LUCAS PETERSON 9n10 CORRY CORRY
22   ETHAN RICHNER 9n10 Bellefonte Bellefonte
23   TANNER ROHALEY 9n10 Quest Washington
24   DAIVEON SAY 9n10 Grove City Junior Wr Grove City
25   BRANDON SHOLLENBERGER 9n10 Lebanon County Mat C Fredericksburg
26   JAYSON SOLIWODA 9n10 UNION CITY UNION CITY
27   JACKSON SPIRES 9n10 Edinboro Youth Wrest Erie
28   MONTGOMERY TANNER 9n10 Port Allegany Turtlepoint
29   GREGGORY TETTIS 9n10 St. Marys Saint Marys
30   JORDAN WATTERS 9n10 West Allegheny Imperial
31   MATT WHITAKER 9n10 CORRY CORRY
32   JARRED WILKERSON 9n10 Jamestown Jamestown
33   MATTHEW WILLIAMS 9n10 Kratos Hudson
34   BLAKE WYGANT 9n10 Lakeview Stoneboro

# 9n10 75 First Name Last NameDivision Team City
1   PARKER BARTO 9n10 Wattsburg Corry
2   COY BASTIAN 9n10 Selinsgrove Winfield
3   CADEN BIDWELL 9n10 CORRY CORRY
4   SCOUT BUCKS 9n10 Palmyra Area Wrestle Palmyra
5   JOSH CANTOLINA 9n10 WEST BRANCH MORRISDALE
6   VINNY CLARK 9n10 Greensburg Salem New Alexandria
7   CAMERON CONNOR 9n10 Pride new kensington
8   JOHNATHEN DAVIS 9n10 CWC Canisteo
9   DALTON HARKINS 9n10 Malvern Prep Wrestli West cheste
10   COLBY KEANE 9n10 Bradford Bradford
11   TYLER KIRKPATRICK 9n10 Camvria Heights Carrolltown
12   AARYN KOPERNA 9n10 IRON EAGLE hummelstown
13   DANIEL KOSINSKI 9n10 Iron Eagle carlisle
14   COLE LABENNE 9n10 BROOKVILLE BROOKVILLE
15   PRESTON MACHADO 9n10 tri-state wrestling port jervis
16   CAMDEN RICE 9n10 Pinners Spring Grove
17   DOMINIC SOLIS 9n10 Warhawks Laurel
18   RYAN SULLIVAN 9n10 QUEST Pittsburgh
19   SAMMY TOGGAS 9n10 LAFAYETTE DC MAT CLU Washington
20   ADAM WERTZ 9n10 Waynesboro Mont Alto

# 9n10 80 First Name Last NameDivision Team City
1   NICOLAS ALBORNOZ 9n10 Minisink Valley Westtown
2   DAVID CUMBERLEDGE 9n10 Jefferson Geneva
3   NICHOLAS DELP 9n10 Kiski Area / Pride New Kensington
4   DAKOTA DEPTO 9n10 Kane Wrestling Kane
5   ALEC ENGLISH 9n10 KANE Kane
6   LUCA FRINZI 9n10 QYC Quakertown
7   MATT GOODLIN 9n10 knoch cabot
8   DRAKE HAYDEN 9n10 Bradford Bradford
9   DAJAUHN HERTZOG 9n10 Greensburg Salem New Alexandria
10   ROMAN JELLICK 9n10 Johnson City johnson city
11   ISAAC KRAUSE 9n10 Glendale Coalport
12   ALEXANDER KWIATKOWSKI 9n10 West Allegheny Imperial
13   JACOB MCCRACKEN 9n10 Curwenville Curwensville
14   TY MCGEARY 9n10 West Allegheny McDonald
15   SETH MITCHELL 9n10 bentworth scenery hill
16   LUKE NICHTER 9n10 Chambersburg Chambersburg
17   ANGEL ROSALES 9n10 Bensalem Owls Bensalem
18   ISAAC SASALA 9n10 Greenville Greenville
19   ED SCOTT 9n10 DuBois Junior Wrestl DuBois
20   TYLER SERAFINI 9n10 Newburgh newburgh
21   DEREK SUNAFRANK 9n10 Bradford Bradford
22   TEAGAN THERIT 9n10 Hershey Hershey

# 9n10 85 First Name Last NameDivision Team City
1   JOSH ANDREUZZI 9n10 Hazleton Weatherly
2   BENNY BAKER 9n10 FLWC Newark Valley
3   VELLY BARTOW 9n10 IRON EAGLE ENOLA
4   JACK BLUMER 9n10 kiski / pride leechburg
5   JARED BURROWS 9n10 Quest Gibsonia
6   JARED BURROWS 9n10 Quest Gibsonia
7   MICHAEL DEHN-BEAUREGARD 9n10 G2 Rochester
8   SCOTT JOLL 9n10 Quest Monongahela
9   AIDAN MULL 9n10 Reynolds Greenville
10   TEDDY RACE 9n10 Kane Wrestling Club kane
11   KEEGAN ROTHROCK 9n10 Bellefonte Bellefonte
12   RYAN WEINZEN 9n10 RAW Jeannette

# 9n10 90 First Name Last NameDivision Team City
1   KAEL AZZATO 9n10 St. Marys J.o Saint Marys
2   JULIAN BREESE 9n10 Grove City Grove City
3   JACK DARDIA 9n10 Delaware Valley milford
4   SHANE ENRIQUEZ 9n10 Dark knights albrightsville
5   BRADY GENTILE 9n10 Greenville Greenville
6   DYLAN GOURLEY 9n10 CORRY CORRY
7   ETHAN MARCOZZI 9n10 Indiana Indiana
8   NATHAN O'BROCHTA 9n10 canisteo hornell
9   DYLAN RODENHABER 9n10 Red Land York Haven
10   RYAN SCICCHITANO 9n10 LCMC Lebanon
11   MAX TILLETT 9n10 Shamokin coal twp
12   DEREC UREY 9n10 Waynesboro Waynesboro

# 9n10 95 First Name Last NameDivision Team City
1   CAMERON ANDREWS 9n10 blossburg wrestling covington
2   JACOB CABLE 9n10 Brookville Brookville
3   JULIAN CHILLINSKY 9n10 Hempfield Jeannette
4   BARRETT GENTILE 9n10 Greenville Greenville
5   JACOB KREPPS 9n10 indian valley burnham
6   JAKE LUCAS 9n10 Iron eagle Carlisle
7   CONNOR MCDONOUGH 9n10 state college state college
8   NATE SCHON 9n10 Selinsgrove Selinsgrove
9   MAX SHAW 9n10 Pitt Bull Jefferson Hills
10   CONNOR SLEIN 9n10 Warhawks Sykesville
11   ISAAC SPROVERI 9n10 CORRY CORRY

# 9n10 105 First Name Last NameDivision Team City
1   CORY BORDER 9n10 Parkland Coplay
2   KAEDEN BROWN 9n10 Trojan Youth Wrestli hummelstown
3   BLAINE DAVIS 9n10 Siglerville Mat Club Milroy
4   COLTIN DEERY 9n10 BYC Glen Mills
5   BRANDON FAFULOVIC 9n10 chenango valley port crane
6   SAM FISHER 9n10 Fauquier, VA Marshall
7   ROCCO JOHN-DANIELLO 9n10 Reynolds Transfer
8   BLAKE KINNER 9n10 Smethport East Smethport
9   DAVID MCELRAVY JR 9n10 INDIANA INDIANA
10   SHAWN PROCTOR 9n10 CORRY CORRY
11   JONATHAN VARGO 9n10 Quest charleroi
12   CAMERON WOOD 9n10 Montoursville Montoursville

# 9n10 120 First Name Last NameDivision Team City
1   NATHAN ASP 9n10 Kane JO wrestling kane
2   TYLER CASTRO 9n10 Minisink Valley yout Otisville
3   MARK CHAMBERS 9n10 ST. George Erie
4   JOHNSTON CORY 9n10 Glendale Irvona
5   CAMERON HALADAY 9n10 SCA Elysburg
6   HUNTER HEAVNER 9n10 Iron Eagle Dover
7   MITCHELL MILES 9n10 Laurel New Castle
8   DYLAN MULLEN 9n10 kiski export
9   TRENTIN WHALEY 9n10 altoona beast club bellwood

# 9n10 150 First Name Last NameDivision Team City
1   BRENDEN COWL 9n10 candor youth wrestli spencer
2   HUNTER GIBBORE 9n10 chenango forks binghamton
3   KOLT SCHAEFFER 9n10 tri-valley klingerstown

# Grades10-11-12 106 First Name Last NameDivision Team City
1   WYATT BINKLEY Grades10-11-12 greencastle greencastle
2   COY CAMPBELL Grades10-11-12 Upper Dauphin Gratz
3   DYLAN CHATTERTON Grades10-11-12 Renegade Force York
4   GAGE CURRY Grades10-11-12 North Hills Pittsburgh
5   HAYDEN HIDLAY Grades10-11-12 Mifflin County JHS Lewistown
6   KIERNAN KELLY Grades10-11-12 Redland York Haven
7   CHAD PUGLIO Grades10-11-12 ELCO Myerstown

# Grades10-11-12 113 First Name Last NameDivision Team City
1   AKBER ABEDI Grades10-11-12 Hershey Hummelstown
2   JESSE STERMER Grades10-11-12 Red Lion Felton

# Grades10-11-12 120 First Name Last NameDivision Team City
1   IAN BURKE Grades10-11-12 candor youth wrestli spencer
2   JORDAN HEBERT Grades10-11-12 mifflin county mcclure
3   NATE INGERICK Grades10-11-12 Wellsboro Wellsboro
4   JASON SCHOPP Grades10-11-12 Young Guns Tyrone
5   TYLER THERIT Grades10-11-12 Hershey Hershey

# Grades10-11-12 126 First Name Last NameDivision Team City
1   MICHAEL HULCHER Grades10-11-12 Briar Woods HS Leesburg
2   KALEB QUICK Grades10-11-12 WEST BRANCH Morrisdale
3   DAKOTA SWARTWOOD Grades10-11-12 Mat town usa Lock haven
4   CASEY TIFFANY Grades10-11-12 spencer van etten spencer

# Grades10-11-12 132 First Name Last NameDivision Team City
1   ZACK ALLWEIN Grades10-11-12 Hershey Hershey
2   ZACK ALLWEIN Grades10-11-12 Hershey High School Hershey
3   RYLAND ARNOLD Grades10-11-12 CHS Chantilly
4   WALTER CARLSON Grades10-11-12 CMC Chantilly
5   BLAINE ELLIOTT Grades10-11-12 knoch. hs. saxonburg
6   TYLER HAMMEL Grades10-11-12 Young guns Martinsburg
7   STEPHEN MINTO Grades10-11-12 Hershey High Hershey
8   AUSTIN RUEPPEL Grades10-11-12 LCMC lebanon
9   RYAN SEAGRAVE Grades10-11-12 South Williamsport J South Williamsport
10   JACOB WATT Grades10-11-12 Cent. Mt. Lock Haven
11   MICK ZAHORA Grades10-11-12 Briar Woods High Sch Ashburn

# Grades10-11-12 138 First Name Last NameDivision Team City
1   ADAM BARRICK Grades10-11-12 East Juniata McAlisterville
2   JOEL ZEPP Grades10-11-12 New Oxford New Oxford
3   DALTON ZERBE Grades10-11-12 Middwest High School Middleburg
4   DALTON ZERBE Grades10-11-12 Midd West High Schoo Middleburg

# Grades10-11-12 145 First Name Last NameDivision Team City
1   JUSTICE ANDREWS Grades10-11-12 Harrisburg Harrisburg
2   BRENDAN TAFT Grades10-11-12 CANDOR WRESTLING SPENCER
3   CHRIS WEILER Grades10-11-12 Iron Eagle Biglerville

# Grades10-11-12 152 First Name Last NameDivision Team City
1   ISAIAH DICKSON Grades10-11-12 Wolf Pack York
2   TRAVIS EDWARDS Grades10-11-12 tri-state sparrowbush
3   CHRISTIAN GAYLE Grades10-11-12 Harrisburg Harrisburg
4   TYLER LORAW Grades10-11-12 Hershey Hummelstown
5   GARRETT SMEAD Grades10-11-12 Warren H.S. Sheffield
6   JOSEPH WASHINGTON Grades10-11-12 Penn Hills Penn Hills
7   DYLAN WESTON Grades10-11-12 Tyrone Tyrone

# Grades10-11-12 160 First Name Last NameDivision Team City
1   DANNY DECARLO Grades10-11-12 tri-state port jervis
2   CODY RICHMOND Grades10-11-12 Boyertown Gilbertsville
3   ZACHARY SHOPE Grades10-11-12 Halifax halifax
4   DALTON WAKSMUNSKI Grades10-11-12 Yonsung Gu Hastings
5   DJ WUNDER Grades10-11-12 Tyrone Port Matilda

# Grades10-11-12 170 First Name Last NameDivision Team City
1   PAUL COLE Grades10-11-12 Coughlin High Sch. wilkes barre
2   PAUL COLE Grades10-11-12 Flash wrestling wilkes barre
3   KENNY OLSON Grades10-11-12 valley stream south valley stream

# Grades10-11-12 182 First Name Last NameDivision Team City
1   JARED BECKWITH Grades10-11-12 Tyrone Port Matilda
2   BRANDON HAMPTON Grades10-11-12 own granville pa
3   ROBERT HANKINS Grades10-11-12 St. Anselm's Abbey S Washington
4   ALEX RIMBEY Grades10-11-12 Spencer Van-etten Spencer
5   LOGAN SHADY Grades10-11-12 Warrior Run Watsontown

# Grades10-11-12 285 First Name Last NameDivision Team City
1   DAVE HART Grades10-11-12 NLWC Pine Grove Mills

# Grades7-8-9 75 First Name Last NameDivision Team City
1   HUNTUR CAMPBELL Grades7-8-9 Cambria Heights patton
2   BRYCE CAMPBELL Grades7-8-9 Cambria Heights patton
3   BEN DOLL Grades7-8-9 South Western Glen Rock
4   KEELAN KUNSELMAN Grades7-8-9 Brookville Brookville
5   JARET LANE Grades7-8-9 Southern Columbia Catawissa
6   JACOB MONN Grades7-8-9 Iron Eagle Wrestling Boiling Springs
7   CHRIS MUENCH Grades7-8-9 Pottsville Pottsville
8   NATE MUNSEE Grades7-8-9 CORRY CORRY
9   ALEX PUGLIO Grades7-8-9 ELCO Myerstown
10   NOAH RICHLEY Grades7-8-9 New Oxford Hanover
11   ALEX SALAS Grades7-8-9 Quest / Pine Richlan Gibsonia
12   JOE THOMAS Grades7-8-9 Warhawks Mount Airy

# Grades7-8-9 80 First Name Last NameDivision Team City
1   GAGE BAYLESS Grades7-8-9 Reynolds greenville
2   JAKE CHERRY Grades7-8-9 Central Dauphin Harrisburg
3   EVAN DELUISE-BITETTO Grades7-8-9 Bitetto Trained Wood-Ridge
4   JACOB FROCK Grades7-8-9 red lion westminster
5   JOEY GAILAN Grades7-8-9 Bloomsburg Millville
6   BROCK HORTON Grades7-8-9 Athens Towanda
7   CHRIS LASECKI Grades7-8-9 hazleton sugarloaf
8   NOLAN LINK Grades7-8-9 Penn Cambria Lilly
9   AARON RUMP Grades7-8-9 PA Stars/LHWC Chambersburg
10   RYAN SHULTZ Grades7-8-9 Hershey Junior High Middletown
11   ZOIE SMITH Grades7-8-9 punxsutawney punxsutawney
12   DYLAN WILLIAMS Grades7-8-9 Chestnut Ridge SCHELLSBURG
13   CAMERON WINTERS Grades7-8-9 St. Marys Saint Marys

# Grades7-8-9 85 First Name Last NameDivision Team City
1   BROCK ADAMS Grades7-8-9 dubois dubois
2   HUNTER BAXTER Grades7-8-9 Quest/Pine-Richland Gibsonia
3   ZACHARY BEAMER Grades7-8-9 hughesville hughesville
4   BRYCE BENNETT Grades7-8-9 Philipsburg-Osceola Philipsburg
5   TUCKER BROUGH Grades7-8-9 Iron Eagle /Big Spri Newville
6   BRIAN COURTNEY Grades7-8-9 Athens Sayre
7   ALAN DILTZ Grades7-8-9 benton stillwater
8   ZAK GILBERT Grades7-8-9 BROOKVILLE SIGEL
9   WILLY GIRARD Grades7-8-9 Williams Valley Williamstown
10   JARRED GREINER Grades7-8-9 Minisink Valley Yout Westtown
11   GABRIEL IKEDA Grades7-8-9 Red Land Lewisberry
12   GABRIEL IKEDA Grades7-8-9 Red Land Lewisberry
13   CAMERON LIVENDOSKI Grades7-8-9 Wattsburg Wattsburg
14   WYATT LONG Grades7-8-9 Cumberland Valley Mechanicsburg
15   COLE MANLEY Grades7-8-9 Young Guns Altoona
16   BRENNEN OBRIEN Grades7-8-9 Central PA Stars Shippensburg
17   JOSHUA PAISLEY Grades7-8-9 Renegade Force Carlisle
18   NATHAN PALMER Grades7-8-9 New Oxford Hanover
19   DANIEL PLANTA Grades7-8-9 Warhawks WHC Mount Airy
20   CAMERON RESCH Grades7-8-9 St. Marys Saint Marys
21   ANDREW WERT Grades7-8-9 Renegade Force Lewistown
22   AUSTIN WISE Grades7-8-9 Renegade Force Waynesboro
23   HUNTER ZONDORY Grades7-8-9 Mat-town USA Jersey Shore

# Grades7-8-9 90 First Name Last NameDivision Team City
1   WILL BAIERL Grades7-8-9 PRIDE/NORTH ALLEGHEN Pittsburgh
2   EVAN CAMPBELL Grades7-8-9 Central Columbia Berwick
3   CARMEN CIOTTI Grades7-8-9 Erie War Hawks Erie
4   MORGAN COMINI Grades7-8-9 Montoursville Area S Montoursville
5   KIENAN DALESANDRO Grades7-8-9 Hazleton Area High S Zion Grove
6   RAYMOND DENT Grades7-8-9 St. Marys Saint Marys
7   JONATHAN GABRIEL Grades7-8-9 Young Guns bedford
8   JALIN HANKERSON Grades7-8-9 Iron Eagle Wrestling Harrisburg
9   JALIN HANKERSON Grades7-8-9 Iron Eagle Wrestling Harrisburg
10   WILLIAM KALDES Grades7-8-9 Renegade Force Enola
11   LUKE LANDEFELD Grades7-8-9 North Allegheny Pittsburgh
12   ANTHONY MARTOCCIO Grades7-8-9 hazleton area high s hazleton
13   JACOB MONN Grades7-8-9 Jr Patriota cairo
14   LOGAN MUNSEE Grades7-8-9 CORRY CORRY
15   NOAH MYERS Grades7-8-9 Mifflin County Lewistown
16   TYLER NOWAKOWSKI Grades7-8-9 Wattsburg Erie
17   TAYLOR ORTZ Grades7-8-9 Brookville Brookville
18   BROCK PORT Grades7-8-9 bellefonte bellefonte
19   DEREK ST.JAMES Grades7-8-9 gates-chili rochester
20   ZURICH STORM Grades7-8-9 New Oxford New Oxford
21   TYLER WILKES Grades7-8-9 Wilson West Sinking Spring

# Grades7-8-9 95 First Name Last NameDivision Team City
1   SHAE BLOOM Grades7-8-9 DuBois DuBois
2   JOEY BLUMER Grades7-8-9 kiski / pride Leechburg
3   TREVOR ELFVIN Grades7-8-9 Neshaminy Levittown
4   DUPRI FLEMISTER Grades7-8-9 Harrisburg Harrisburg
5   COLLIN GLORIOSO Grades7-8-9 Young Guns Huntingdon
6   JIMMY HAYDEN Grades7-8-9 Vipers Ellicott City
7   SAMMY HEPLER Grades7-8-9 Tri-Valley Ashland
8   TYLER HOWARD Grades7-8-9 LCMC Hershey
9   ELI LAMBIOTTE Grades7-8-9 Young Guns Marion Center
10   CORY LAUER JR Grades7-8-9 Mat Warriors Lebanon
11   TREVOR LEONARD Grades7-8-9 lcmc lebanon
12   TYLER LUCAS Grades7-8-9 Bellefonte Bellefonte
13   JACOB MATTHEWS Grades7-8-9 Honey Badgers / Shik Sunbury
14   TYLER (TK) MEGONIGAL Grades7-8-9 VA Predators Vienna
15   HUNTER NEELY Grades7-8-9 bentworth scenery hill
16   CHANDLER OLSON Grades7-8-9 Renegade Force Shippensburg
17   IAN OSTROWSKI Grades7-8-9 Young Guns Ebensburg
18   CAL REICHART Grades7-8-9 LCMC/Hershey Hummelstown
19   JAKE RICKER Grades7-8-9 Warhawks Wrestling sykesville
20   LUCAS SCHAF Grades7-8-9 Weaver Elite emmaus
21   NICK SHIDELER Grades7-8-9 Quest/Pride Saxonburg

# Grades7-8-9 100 First Name Last NameDivision Team City
1   ANGELO BARBERIO Grades7-8-9 Muncy Jr/Sr High Sch Muncy
2   DYLAN BROWN Grades7-8-9 Freedom bethlehem
3   NOAH CARMACK Grades7-8-9 TYW Waynesboro
4   JOEL CAWOSKI Grades7-8-9 Latrobe latrobe
5   TRISTEN DUFFY Grades7-8-9 Smethport Wrestling Smethport
6   LUKE GARDNER Grades7-8-9 Pottsville Pottsville
7   DYLAN GETTYS Grades7-8-9 red land etters
8   TRENT HIDLAY Grades7-8-9 Mifflin County MS Lewistown
9   LYNN KYLE Grades7-8-9 MAT-TOWN Linden
10   KYLE LORAW Grades7-8-9 Trojan Youth Wrestli Hummelstown
11   FARIS MESSAI Grades7-8-9 Jamestown Greenville
12   JOHN MOTT Grades7-8-9 Commodore Perry Hadley
13   JOSHUA RENNINGER Grades7-8-9 LCMC Annville
14   JAKE RICHARDS Grades7-8-9 Tunkhannock Area Tunkhannock
15   KYLE SMITH Grades7-8-9 Mifflin County Lewistown
16   ERIC THOMAS Grades7-8-9 Malvern Norwood
17   BEN TUOHEY Grades7-8-9 Malvern Chadds Ford
18   PATRICK WETZEL Grades7-8-9 Mifflinburg New Berlin
19   OWEN WHERLEY Grades7-8-9 south western Spring Grove
20   AARON WITHERITE Grades7-8-9 Bellefonte Jr High Bellefonte
21   BRAD WURM Grades7-8-9 St. Marys St. Marys

# Grades7-8-9 105 First Name Last NameDivision Team City
1   MICHAEL BERKOWITZ Grades7-8-9 VHW Old Brookville
2   WYATT BINKLEY Grades7-8-9 greencastle greencastle
3   SAM BRESSLER Grades7-8-9 Curwensville Curwensville
4   COY CAMPBELL Grades7-8-9 Upper Dauphin gratz
5   DYLAN CHATTERTON Grades7-8-9 Renegade Force York
6   GAGE CURRY Grades7-8-9 North Hills Pittsburgh
7   MICHAEL ETTINGER Grades7-8-9 midd-west kreamer
8   EVAN FOCHTMAN Grades7-8-9 Warhawks Columbia
9   MATTHEW HAFFNER Grades7-8-9 Bensalem Owls Bensalem
10   GRIFFIN HANES Grades7-8-9 Iron Eagle Harrisburg
11   HAYDEN HIDLAY Grades7-8-9 Mifflin County Lewistown
12   KIERNAN KELLY Grades7-8-9 Redland York Haven
13   DARIEN KNUDSEN Grades7-8-9 Mifflin County High lewistown
14   BOBBY LIPSKI Grades7-8-9 Rock Solid Wrestling Kingston
15   BOBBY LIPSKI Grades7-8-9 Rock Solid Wrestling Kingston
16   SHAYNE MCCANN Grades7-8-9 smitty's barn derry
17   HAMPTON NATHANIEL Grades7-8-9 hughesville montoursville
18   NATE NEWBERRY Grades7-8-9 Roughnecks York Springs
19   GEORGE PHILLIPPI Grades7-8-9 Derry Latrobe
20   COLIN RUNSHAW Grades7-8-9 greencastle antrim Greencastle
21   ARYAN SHEARER Grades7-8-9 Curwensville curwensville
22   KYLE STOLL Grades7-8-9 Dv warriors Dingmans ferry
23   JASON STRANGE Grades7-8-9 young guns smithton
24   NICK TAYLOR Grades7-8-9 St. Marys Saint Marys
25   JUSTIN USENICNIK Grades7-8-9 WEST ALLEGHENY IMPERIAL
26   JAKE WOODLEY Grades7-8-9 North Allegheny Pittsburgh
27   JOE YOHN Grades7-8-9 Daniel Boone Douglassville

# Grades7-8-9 110 First Name Last NameDivision Team City
1   XAVIER BARBER Grades7-8-9 dallas shavertown
2   COLLIN BINFORD Grades7-8-9 Troy Troy
3   BARRY BREIDEGAN Grades7-8-9 Mat Warriors Lebanon
4   MICHAEL BROWN Grades7-8-9 Flash Wrestling Plains
5   KEVIN BUDOCK Grades7-8-9 Warhawks Woodbine
6   TREY CHILDERS Grades7-8-9 Northern Bedford Cou Hopewell
7   MATTHEW DANNER Grades7-8-9 CENTRAL PA STARS SUMMERDALE
8   COLLIN EDSELL Grades7-8-9 Wyalusing Wyalusing
9   ZACH FRY Grades7-8-9 Hughesville Hughesville
10   JONAH KILE Grades7-8-9 Mifflin County Lewistown
11   TODD LANE Grades7-8-9 Black Diamond Ashland
12   TY MITCHELL Grades7-8-9 Bentworth Scenery Hill
13   THEO POWERS Grades7-8-9 Mexico Mexico
14   ZACH ROOKS Grades7-8-9 Northampton Bath
15   COREY SHANE Grades7-8-9 Red Lion Jr. High Sc Red Lion
16   JESSE STERMER Grades7-8-9 Red Lion Felton
17   JOE SWANK Grades7-8-9 Berlin Friedens
18   MARCUS UREY Grades7-8-9 Waynesboro Waynesboro
19   JAKE WERTZ Grades7-8-9 Waynesboro Mont Alto
20   SAM WHITE Grades7-8-9 Mt. Lebanon Pittsburgh
21   GAVIN WILKERSON Grades7-8-9 Jamestown Jamestown pa
22   COLTON ZUNDEL Grades7-8-9 Greensburg Salem new alexandria

# Grades7-8-9 115 First Name Last NameDivision Team City
1   CHARLIE ANDREWS Grades7-8-9 north penn high scho covington
2   JOSEPH BEY Grades7-8-9 Linton Middle School Pittsburgh
3   MITCH FENTON Grades7-8-9 Outlaws Bethesda
4   AUSTIN FLAUGH Grades7-8-9 Emmaus HS Emmaus
5   SHANE GING Grades7-8-9 south fayette oakdale
6   NATHAN HAGG Grades7-8-9 young Guns Hollidaysburg
7   JON HAMMOND Grades7-8-9 CORRY CORRY
8   FLETCHER HART Grades7-8-9 Juniata Mifflintown
9   KYLE JANCSAR Grades7-8-9 bad karma hermitage
10   ZACH KING Grades7-8-9 Flash Wrestling Plains
11   EXREE LOE Grades7-8-9 YOUNG GUNS/GREATER J JOHNSTOWN
12   MARK MAY Grades7-8-9 CORRY CORRY
13   STORM MCDONALD Grades7-8-9 Berlin Berlin
14   JOSH MCGILL Grades7-8-9 Chestnut Ridge Osterburg
15   CONNOR MILLER Grades7-8-9 Manheim Central Manheim
16   JACOB MORLEY Grades7-8-9 GATES-CHILI HS ROCHESTER
17   ANTHONY MYERS Grades7-8-9 Mount Nittany MS Boalsburg
18   GUY NITCHMAN Grades7-8-9 New Oxford Abbottstown
19   CHANCE NORRIS Grades7-8-9 Garden Spot Narvon
20   BRAD NOWAKOWSKI Grades7-8-9 Wattsburg/Seneca Hig Erie
21   NICHOLAS POCHE Grades7-8-9 Mifflin County Junio Lewistown
22   CONNOR POST Grades7-8-9 minisink valley slate hill
23   TREVOR SONES Grades7-8-9 Hughsville muncy
24   VINCENT STABILITO Grades7-8-9 Neshaminy Trevose
25   NOAH STEWART Grades7-8-9 Renegade Force Lewistown
26   ISAAC STEWART Grades7-8-9 Marion Center Marion Center
27   BRENDEN SULLIVAN Grades7-8-9 independent derry
28   ANDREW SZERENCSITS Grades7-8-9 NORTHAMPTON WRESTLIN NORTHAMPTON
29   TANNER THERIT Grades7-8-9 Hershey Hershey
30   BRENT TROUTMAN Grades7-8-9 J.V. Alexandria
31   BRENT TROUTMAN Grades7-8-9 J.V. Alexandria
32   OWEN WATKINS Grades7-8-9 Iron Eagle Harrisburg
33   DAKOTA WEITOISH Grades7-8-9 Philipsburg Osceola West Decatur
34   ASHTON WEST Grades7-8-9 Roughnecks Wrestling East Berlin
35   JUSTIN WESTERBURG Grades7-8-9 kane kane

# Grades7-8-9 122 First Name Last NameDivision Team City
1   AARON ANSPACH Grades7-8-9 adfa state college
2   ALEX BROCHETTI Grades7-8-9 Grove City Grove City
3   JASON CHAMBERLAIN Grades7-8-9 Williams Valley Williamstown
4   WILLIAM CHILLINSKY Grades7-8-9 Hempfield Jeannette
5   SCOTT COOPER Grades7-8-9 Biglerville Biglerville
6   ADAM FISH Grades7-8-9 Wattsburg Erie
7   LUKE FUNCK Grades7-8-9 LCMC Jonestown
8   KYLE GORANT Grades7-8-9 SEPA Coopersburg
9   MATTHEW GUND Grades7-8-9 island trees hs bethpage
10   DYLAN GURRERI Grades7-8-9 roughnecks/red lion red lion
11   JOSEPH HAZLETT Grades7-8-9 Altoona Altoona
12   WYATT HOFFERT Grades7-8-9 Garden Spot High Sch New Holland
13   WYATT HOFFERT Grades7-8-9 Garden Spot High Sch New Holland
14   DAVID KELLY Grades7-8-9 Quest Gibsonia
15   GARRETT KYNER Grades7-8-9 Shippensburg Shippensburg
16   THOMAS LANCIE Grades7-8-9 schroeder webster
17   MASON LINDENMUTH Grades7-8-9 Brockway Brockway
18   TYLER LUCAS Grades7-8-9 tri-valley hegins
19   LUKE MCCLURE Grades7-8-9 Bellefonte Bellefonte
20   CARTER OHNMEISS Grades7-8-9 Hughesville Muncy
21   DREW PECK Grades7-8-9 Lincoln highway Chambersburg
22   JASON PETERSON Grades7-8-9 Warren Wrestling Clu warren
23   JORDAN QUARELLO Grades7-8-9 Young Guns Duncansville
24   DAKOTA QUICK Grades7-8-9 Team Avalanche Tunkhannock
25   JAKE SCHALLES Grades7-8-9 CV Mechanicsburg
26   ADAM SHUNK Grades7-8-9 Smethport Wrestling Smethport
27   DEVIN STAHLNECKER Grades7-8-9 Hughesville Hughesville
28   SAMUEL STERNER Grades7-8-9 West York York
29   JON WAGNER Grades7-8-9 huntingdon James Creek

# Grades7-8-9 130 First Name Last NameDivision Team City
1   JARED ADAM Grades7-8-9 Fleetwood Blandon
2   JACOB BICKERSTAFF Grades7-8-9 Corry Middle High Sc Corry
3   CODY BREWER Grades7-8-9 Lcmc jonestown
4   TIM CARNES Grades7-8-9 CANDOR WRESTLING SPENCER
5   JACOB FLANIGAN Grades7-8-9 Young Guns Pittsburgh
6   KYLE GENTILE Grades7-8-9 pennridge Sellersville
7   JACK GILL Grades7-8-9 CORRY SPARTANSBURG
8   PATRICK GOVER Grades7-8-9 Warhawks Clarksville
9   CHRIS HIBBLER Grades7-8-9 Wattsburg Wrestling North East
10   GARRETT HOFFMAN Grades7-8-9 MONTOURSVILLE MONTOURSVILLE
11   CHARLIE JOHNSON Grades7-8-9 Swagger Falls
12   HUNTER JONES Grades7-8-9 Young Guns West Newton
13   SCOUT KYPER Grades7-8-9 Mifflin County Lewistown
14   MIKE LALOGGIA Grades7-8-9 Webster Shroeder Penfield
15   MAX MASON Grades7-8-9 Jersey Shore Junior Jersey Shore
16   MAX MASON Grades7-8-9 Jersey Shore Area Jersey Shore
17   NELSON PHILLIPS Grades7-8-9 Rising Sun Elkton
18   WILL ROESHOT Grades7-8-9 State College Area H State College
19   JARED SIEGRIST Grades7-8-9 Manheim Central Manheim
20   ANTHONY SOLIS Grades7-8-9 Warhawks/Hammond Laurel
21   DYLAN STEUART Grades7-8-9 GREENVILLE Greenville
22   COLBY STROUP Grades7-8-9 newport millerstown
23   MAC TANNER Grades7-8-9 Port Allegany Turtlepoint
24   TITUS TICE Grades7-8-9 bullitproof wrestlin snow shoe
25   COLIN TOGGAS Grades7-8-9 Deal Mat Club Washington
26   TRAVIS WICKARD Grades7-8-9 Iron Eagle Carlisle
27   CONNOR WURST Grades7-8-9 War Hawks/Cathedral McKean

# Grades7-8-9 138 First Name Last NameDivision Team City
1   WILLIAM BELL Grades7-8-9 connellsville west dunbar
2   DOMINIC BIANCHINI Grades7-8-9 Daniel Boone Douglassville
3   CALEB CAMACHO Grades7-8-9 Young Guns Delmont
4   JOEY EMBORSKY Grades7-8-9 LCMC Jonestown
5   CHRISTIAN FERNANDEZ Grades7-8-9 Daniel Boone Douglassville
6   GARRETT FITZSIMMONS Grades7-8-9 Kiski Lower Burrell
7   JOSH GODZIN Grades7-8-9 All American/Belle V Belle Vernon
8   LEO HIGGINS Grades7-8-9 LCMC Palmyra
9   JOSEPH JUDGE Grades7-8-9 Spencer Van Etten Spencer
10   AUSTIN KRAISSER Grades7-8-9 Warhawks Ellicott City
11   QUENTIN MILLIKEN Grades7-8-9 Renegade Force Lewistown
12   RYAN NARBER Grades7-8-9 West York York
13   COLE NYE Grades7-8-9 Iron Eagle Dillsburg
14   TEAGAN O'SULLIVAN Grades7-8-9 Rainbow Valley Wrest Union City
15   KYLE PECHT Grades7-8-9 St. Marys Weedville
16   DALTON RAY Grades7-8-9 Team Avalanche Tunkhannock
17   CHASE SCHAEFFER Grades7-8-9 tri-vallet klingerstown
18   TIMOTHY SCHUSTER Grades7-8-9 bradfordhighschool bradford
19   JOHN SIMS Grades7-8-9 Hickory Hornets Wres Hermitage
20   NOLAN SORG Grades7-8-9 St. Marys Saint Marys
21   TITUS TICE Grades7-8-9 bullitproof wrestlin snow shoe
22   MONTANA WALTON Grades7-8-9 North Caroline greensboro
23   SETH YOUNG Grades7-8-9 Mat-Town Jersey Shore

# Grades7-8-9 145 First Name Last NameDivision Team City
1   ZANE BLACK Grades7-8-9 Iron Eagle Wrestling Enola
2   MATT BURGE Grades7-8-9 CANDOR WRESTLING SPENCER
3   PEYTON BUSH Grades7-8-9 Harrisburg Harrisburg
4   JAMES DUFFY Grades7-8-9 Smethport Wrestling Smethport
5   CLAYTON GREEN Grades7-8-9 WEST BRANCH ALLPORT
6   GREGG HARVEY JR Grades7-8-9 Boyertown Gilbertsville
7   SHANE ICE Grades7-8-9 Brooke Point Stafford
8   LEVI NIEBAUER Grades7-8-9 Cambria Heights Carrolltown
9   DAKOTA NIXON Grades7-8-9 Hughesville hughesville
10   JAKE RIEHL Grades7-8-9 Garden Spot New Holland
11   NATHAN STRAUB Grades7-8-9 ST,MARYS JO ST.MARYS
12   KYLE SULT Grades7-8-9 General Mclane Cranesville
13   HUNTER THOMAS Grades7-8-9 Bloomsburg Bloomsburg
14   CARLO ULIANO Grades7-8-9 Hazleton Jr. High Hazletownship
15   BRENDEN VAVLERDE Grades7-8-9 Daniel Boone Birdsboro
16   ARTHUR WATKINS Grades7-8-9 Iron Eagle Harrisburg
17   CHRIS WEILER Grades7-8-9 Iron Eagle Biglerville

# Grades7-8-9 155 First Name Last NameDivision Team City
1   AUSTIN BELL Grades7-8-9 All American/Belle V Belle Vernon
2   JOSH BURGE Grades7-8-9 CANDOR WRESTLING SPENCER
3   JONATHAN GREENLEAF Grades7-8-9 exeter reading
4   MASON GUYER Grades7-8-9 Northern Bedford New Enterprise
5   JOEY MIRAGLIA Grades7-8-9 Flash Wrestling Plains
6   MATT MOONAN Grades7-8-9 Bradford Wrestling C Bradford
7   KEVIN MULLIGAN Grades7-8-9 Pascack Hills blauvelt
8   MATT SNYDER Grades7-8-9 Jersey Shore Jersey Shore
9   ADAM SOLDRIDGE Grades7-8-9 bethlehem catholic bethlehem
10   PATRICK STARNER Grades7-8-9 Hershey Hummelstown
11   CHANDLER USENICNIK Grades7-8-9 West Allegheny Imperial

# Grades7-8-9 165 First Name Last NameDivision Team City
1   BRIAN BECKER Grades7-8-9 cameron county Emporium
2   CONNER BUTTRY Grades7-8-9 Renegade Force Osterburg
3   KEITH CORSON Grades7-8-9 Mifflin County Lewistown
4   JACQUE JACKSON Grades7-8-9 Iron Eagle Harrisburg
5   LOUIS MAURO Grades7-8-9 RAW CONNELLSVILLE
6   JACOB ROBB Grades7-8-9 All-American Kittanning
7   SCOTT SCHAEFFER Grades7-8-9 Exeter Mat Club / Ex Reading
8   KYLE SCHUCKER Grades7-8-9 Troy Troy
9   DALTON WAKSMUNSKI Grades7-8-9 Cambria Heights Hastings
10   DALTON WAKSMUNSKI Grades7-8-9 Young Guns Hastings

# Grades7-8-9 185 First Name Last NameDivision Team City
1   JORDAN GIBBS Grades7-8-9 Warhawks wrestling c Woodstock
2   ROGER HORTON Grades7-8-9 Athens Towanda
3   ANDREW LOPEZ Grades7-8-9 fca team freedom bethlehem
4   ANTHONY PISCOPO Grades7-8-9 Lower Moreland Huntingdon Valley
5   PHILILP SELKER Grades7-8-9 Blessed Sacrament Erie
6   JARED STARLIPER Grades7-8-9 Greencastle Greencastle
7   DEREK TAYLOR Grades7-8-9 st. marys st marys
8   AUSTIN TWIGG Grades7-8-9 Warhawks Glenelg
9   J'MICHAEL WEDDERBURN Grades7-8-9 Heshey Middle School Hershey

# Grades7-8-9 210 First Name Last NameDivision Team City
1   BEN CERNEY Grades7-8-9 Montoursville Montoursville
2   CORDELL COTTO Grades7-8-9 fca team freedom Bethlehem
3   JOSHUA DAUBERMAN Grades7-8-9 Hughesvill Hughesvill
4   TORY PUSATERI Grades7-8-9 seneca/wattsburg wattsburg
5   JAKE RUGIS Grades7-8-9 FCA Easton
6   ALEX STREICH Grades7-8-9 Warren Warren
7   BRYCE TOWN Grades7-8-9 Brookville Sigel
8   JOSHUA VANDIVNER Grades7-8-9 Bethlehem- Center Brownsville
9   JORDAN WOOD Grades7-8-9 Boyertown gilbertsville

# Grades7-8-9 250 First Name Last NameDivision Team City
1   JAKE BEISTEL Grades7-8-9 Young Guns Scottdale
2   SETH CONNORS Grades7-8-9 Curwensvlle Wrestlin Curwensville
3   DYLAN DINCH Grades7-8-9 Smethport Wrestling Smethport
4   JAKE MUELLER Grades7-8-9 garden spot high sch narvon
5   JON SCHENA Grades7-8-9 CORRY CORRY
6   JUSTIN SHIREY Grades7-8-9 CORRY CORRY
7   AUSTIN SLOCUM Grades7-8-9 Ragin Raisins irvine
8   MARQUEL WHITE Grades7-8-9 Flash Wrestling Wilkes Barre
9   JOE WILLIAMS Grades7-8-9 Daniel Boone Birsboro